Автоматты ажыратқыш ВА44-39 3Р 630А 35кА IEK

116 080 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SVT50-3-0630-35
Жіберу 18 сәуір 2026ВА44 IEK автоматты ажыратқыштары қалыпты режимде ток өткізуге және қысқа тұйықталу, шамадан тыс жүктеме, кернеудің рұқсат етілмеген төмендеуі кезінде токты өшіруге, сондай-ақ электр тізбектерінің учаскелерін жедел қосуға және өшіруге арналған.
Номиналды жұмыс кернеуі 400 В-қа дейінгі электр қондырғыларында және 25-тен 630А-ға дейінгі номиналды токтарда жұмыс істеуге арналған.
МЕМСТ Р 50030.2 талаптарына сәйкес келеді.
- Әмбебап қосымша құрылғыларды қарапайым өздігінен орнату (ВА44 және ВА88 үшін жарамды):
- - авариялық байланыс;
- - қосымша байланыс;
- - тәуелсіз ағытқыш;
- - ең төменгі кернеу айырғышы;
- - бірлескен байланыс.
- Қос оқшаулау.
- Асқын токтардан сенімді қорғаныс.
- Шағын габариттері.
- Үнемді шешім.
Техникалық сипаттамалар
Номиналды ток
630 А
Полюстер саны
3
400 В 50 Гц жиіліктегі Icu номиналды өшіру мүмкіндігі
35 қА
Орындалуы
Стационарлық
Айырғыштың түрі
IEK_V0000011
Номин құл кернеу
400 Жылы
Бұйымның/компоненттің түрі
Құйылған корпустағы автоматты ажыратқыш
Энергия шығыны
270.0 Вт
Қосалқы ауыстырып қосқыш контактілердің саны
0
Қозғалтқыш жетегі кіріктірілген
Жоқ
Күштік электр тізбегінің қосылу түрі
Бұрандалы қосылыс
Жерге тұйықталудан кешенді қорғаныс
Жоқ
Желі жиілігі
50 Гц
Ені
140.0 мм
Биіктігі
240.0 мм
Тереңдігі
135.0 мм
Тұтыну қуаты
90 ВА
Қосалқы нормалардың саны ашық-БІРАҚ контр
0
Негізгі электр тізбегінің қосылу түрі
Алдынан жалғау
Қозғалтқыш жетегі - қосымша
Жоқ
Аспаптың құрылымы
Ендірілетін кеңейту құрылғысы
Тұйықталған қосалқы нормалардың саны-НЗ конт
0
Номин импульске төзімді кернеу
8 шаршы метр
Номиналды кернеу
400...400 Жылы
Кернеу астында ағытумен
Иә
Климаттық орындалуы
IEK_V0000009
Электрондық ағытқыштың болуы
Жоқ
Ажырату тогының белгіленген диапазоны
6300 А
DIN-рельске монтаждау үшін жарамды
Жоқ
Номин үздіксіз ток Iu
630 А
Басқару элементінің түрі
Ауыстырып қосқыш
Номин раб Ics-тің ең үлкен ауытқу қабілеті
18 ғА
Салмақ
3.500 кг
Номин оқшаулау кернеуі Ui
750 Жылы
Қорғау дәрежесі - IP
IP30
Қысқа тұйықталуды тоқтату срабы жоқ диапрегул
- А
Механикалық қызмет көрсетумен тозуға төзімділік
5000 цикл
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі, Жыл | 15 |
| Кепілдік мерзімі, жыл | 5 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Салмақ | 1.03 кг |
| Өндіруші | IEK |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Минималды жұмыс температурасы | -30 град. |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 5000 цикл |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 139 мм |
| Ені | 104 мм |
| Ұзындығы | 59 мм |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 250 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 25000 А |
- Бағасы: 116 080 ₸

