Распределительное устройство РУСП8404-3053-Д 400А 35кА 400/230В IP66 CHINT/IEK

411 247 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:RUSP-84043053-2D
Жіберу 18 сәуір 2026РУСП құрылыс алаңдарына арналған тарату құрылғысы энергияны қауіпсіз таратуға және әртүрлі электр қабылдағыштарды қосуға арналған.
Қолдану аясы құрылыс алаңдарымен шектелмейді, бұл құрылғыны бау-бақша серіктестіктерінде, гараж кооперативтерінде және электр жабдықтарын қауіпсіз пайдалану қажет басқа да көптеген жағдайларда пайдалануға болады.
Жиынтықтың сипаттамасы
Аспалы қалқан Корпус металл ШМП-6.6.2-0 (600х600х250мм) УХЛ3 IP31 IEK;
Мыс кіріс кабелінің ұсынылатын қимасы 5х35 мм артық емес
Кіріспе аппарат: NXHB-125 3P 125A CHINT жүктеме қосқышы;
Электр энергиясын есептеу аспабы Меркурий 230 AM 02 3х230/400В 10/100А белсенді энергияның үш фазалы есептегіші
Ток өткізгіш шина: кросс-модуль ШН 4х15 3L+PEN 125А IEK;
Тоқ өткізгіш мыс өткізгіштер МЕМСТ;
Кететін 4 топ 400В: Автоматты ажыратқыш NXB-63 3P 40A 6кА х-ка C CHINT;
Шығатын 4 желі 230В: Автоматты ажыратқыш ВА47-60M 1Р 25А 6кА С IEK;
Қалқан корпусындағы жылжымалы розеткалар 3 дана: Стационарлық розетка ССИ-113 2Р+РЕ 16А 200-250В IP44 IEK;
Фазалар бойынша кернеуді индикациялау: қалқан есігіндегі Ж-З-К сигналдық шамдары;
Жиынтықта кететіндерге арналған N/PE шиналары.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Жабдық түрі | Тарату пункі |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 100 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 6 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 7 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 4 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қалқанның түрі | Орыс ТІЛІ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Ені | 750 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 411 247 ₸

