Пп 220/36 төмендеткіш трансформаторы бар тартпа, IP54 Кострома, 3 автоматты ажыратқыш

37 232 ₸
- Бар
- Коды:155407
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Төмендеткіш трансформаторы бар жәшік
ЯТП жәшігі - төмендеткіш трансформаторы бар жәшік, жергілікті жарықтандыру желілерін және жөндеу жарықтандыру желілерін, яғни төмен вольтты желілерді қуаттандыру үшін қолданылады.
Сипаттамалары
- Тереңдігі, мм: - 148
- Кепілдік мерзімі, жыл: 2
- Қорғау дәрежесі: IP54
- Қызмет ету мерзімі, жылдар: 25
- Өлшем бірлігі: дана
- Номиналды кернеу, В: 230
- Салмағы, кг.: 8.6
- Номиналды жиілік, Гц: 50
- Моделі немесе орындалуы: төмендеткіш трансформаторы бар жәшік
- Көлемі, м3: 0.009
- Климаттық орындалуы: УХЛ4
- Бренд: Костромское ПКУ ИҚ-1
- Дәлдік сыныбы: жоқ
- СЭҚ ТН коды: 8537109800
- Бастапқы номиналды ток: 2
- Екіншілік номиналды ток: 6
- Номиналды қайталама жалпы қуат VA: 275
- Қосалқы жалғау: штепсельдік розетка
- Ең жоғары жұмыс кернеуі, кВ: 2.5
- Биіктігі, мм: 185
- Трансформатордың түрі: төмендеткіш трансформатор
- Ені, мм: 295
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдық түрі | Қорап |
| Қалқан түрі | Жарықтандыру |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 36 В |
| Номиналды ток | 6 А |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 5 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 4 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 3 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Қысқа мерзімді, Қайта-қысқа мерзімді, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 185 мм |
| Ені | 295 мм |
| Тереңдігі | 145 мм |
| Массасы | 7 кг |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Трансформатор | |
| Трансформатор түрі | Төмендету |
| Бастапқы орамның кернеуі | 230 В |
| Екінші реттік орамның кернеуі | 36 В |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Штепсельдік розетка | Иә |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қайталама ораманың кернеуі (В) | 36 |
- Бағасы: 37 232 ₸


