Резервтік автоматты енгізу шкафы екі кіріс SHAVR8257-52A2 400A 50kA 400/230V IP54 электр жетектері

916 603 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHAVR-8257522-A-3
Жіберу 08 сәуір 2026ШАВР типті РАҚ шкафы негізгі қоректендіру көзі жоғалған кезде қуат электр жабдықтары мен жарықтандыру құрылғыларының резервтік қуатына автоматты түрде ауысуға және желіде қалыпты кернеу қалпына келген кезде электр желілерін бастапқы күйіне қайтаруға арналған.
Схема: ТП-мен енгізу негізгі/резервтік- тұтынушы.
Құрылғы күрделі жұмыс жағдайларында тұрақты жұмыс істейді: жылу мен ылғалдылықтың өзгеруі, өте төмен немесе жоғары температура, тұзды бүріккіштің пайда болуы және т.б.
Жұмыс тәртібі:
- Өздігінен қайтарылатын негізгі енгізу
Құрылғының мүмкіндіктері:
- "Желі-желі" режиміндегі жұмыс
- Автоматты және қолмен жұмыс режимі
Қорғаныс функциялары:
- Жоғары кернеуден қорғау
- Төмен кернеуден қорғау
- Фазаның жоғалуынан қорғау
- Шамадан тыс жүктемеден қорғау
- Қысқа тұйықталудан қорғау
Жиынтықтың сипаттамасы
Мыс кіріс кабелінің ұсынылатын қимасы 5х240 мм артық емес
Металлдан жасалған едендік корпус ШМП-1600х600х400 36 УХЛ3 IP54 IEK
Кіріспе аппараттар: Автоматты ажыратқыш ВА88-40 3Р 400А 35кА IEK 2 дана;
АДБ басқару блогы:
ЭП-40 230В IEK электр жетегі 2 дана
ONI экраны бар PLR-S CPU1206(R) 220В айнымалы токтың логикалық релесі
PLR-S 220В AC ONI логикалық релесіне 8DI/8DO кеңейту
Фазаларды бақылау релесі ORF 06 3 фаза 220-460В айнымалы ток IEK 2 дана
Жарық диодты және ONI сынақ түймесі бар ORM-1 4C 220В айнымалы ток интерфейс релесі 2 дана
Жұмыс индикациясы: шкаф есігіндегі сигнал шамдары "ЖЕЛІ" "НЕГІЗГІ" "АПАТ"
Ток өткізетін мыс шинасы МЕМСТ.
Барлық ток өткізгіштер мыстан жасалған МЕМСТ.
Жиынтықта кететіндерге арналған N/PE шиналары.
Кабельдік тығыздамалар жиынтықта.
Бізбен жұмыс істеудің артықшылықтары
- Сертификатталған зауыттық корпустар және олардың коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда заманауи шешімдер мен сенімді және пайдалануға ыңғайлы аппаратура қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 400 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 30 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Ауыстыру уақыты | 1 сек |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Резервті автоматты түрде енгізу |
| Қалқанның түрі | АДБ схемасы 2-1 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Шамадан тыс жүктеме көрсеткіші | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Минималды жұмыс температурасы | -15 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 916 603 ₸









