Вводной шкаф ВРУ-1Д-400-102 2х400А 35кА 400В 2хВА88 ОПС/10кА IP31 IEK (схема 2-2)

539 670 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:VRUS-1400102-D
Жіберу 06 сәуір 2026ҚТҚ кіріспе панельдері жиілігі 50 Гц үш фазалы айнымалы токтың тұйық жерге тұйықталған бейтарабы бар 400/230 В желілерінде электр энергиясын қабылдауға және есепке алуға, сондай-ақ шамадан тыс жүктемелерден және шығатын желілердің қысқа тұйықталуынан қорғауға арналған.
Кірісті қорғау үшін қуатты ажыратқыштар қолданылады.
Жиынтықтың сипаттамасы
Мыс кіріс кабелінің ұсынылатын қимасы шиналардың әрбір секциясы үшін 5х240 мм артық емес;
Едендік панель: Құрастырмалы металл корпус ВРУ 2000х800х450мм IP31 SMART IEK;
Кіріспе аппараттар:
Ажыратқыш-айырғыш ВР32И-37А70220 400А IEK 2 дана;
Автоматты ажыратқыш NXM-400S/3Р 400A 50кА CHINT 2 дана;
Электр энергиясын есепке алу бөлімі:
Ток трансформаторы ТТИ-А 400/5А 5ВА дәлдік сыныбы 0.5 IEK 6шт;
Есепке алу аспаптарына арналған екі орын 400В 5-7.5А;
Импульстік асқын кернеулерді шектегіш: ОПС1-С 1Р 10/40кА 230В 6шт
Ток өткізгіш шина: Алюминий шинасы АД 31Т;
Ток өткізгіштер: мыс МЕМСТ;
Жиынтықта кететіндерге арналған N/PE шиналары.
А фазасында кернеудің болуын индикациялау: кіріспе ажыратқышқа дейін екі кірісте;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Электрондық схема жоба бойынша ұсынылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 400 А |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 50 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 2 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 2 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
| Қалқанның түрі | Кіріспе панелі |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Сақтандырғыштың болуы | Жоқ |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Аспалы |
| Дискінің орналасуы | Оң жақта |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 539 670 ₸


