ШАВР8506-52N121 400А 25кА 400В IP54 моноблогы NXZM екі кіріске арналған резервті автоматты енгізу шкафы

1 138 740 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHAVRK5-580652121-N
Жіберу 07 сәуір 2026ШАВР типті РАҚ шкафы негізгі қоректендіру көзі жоғалған кезде қуат электр жабдықтары мен жарықтандыру құрылғыларының резервтік қуатына автоматты түрде ауысуға және желіде қалыпты кернеу қалпына келген кезде электр желілерін бастапқы күйіне қайтаруға арналған.
Электрмен жабдықтау схемасы: негізгі/резервтік енгізу - тұтынушы.
Енгізулерде орнатылған: Ажыратқыш-ажыратқыш ВР32И-37А30220 400А IEK 2 дана
Ток өткізетін шина алюминий МЕМСТ.
Жиынтықта N/PE кететін шиналар.
АДБ-да заманауи және сенімді шешім қолданылды - бұл моноблок NXZM-400S/3B 400А СHINT.
Құрылғы күрделі жұмыс жағдайларында тұрақты жұмыс істейді: жылу мен ылғалдылықтың өзгеруі, өте төмен немесе жоғары температура, тұзды бүріккіштің пайда болуы және т.б.
Моноблоктың басқару панелі мен жұмыс режимдерін индикациялау шамдары есікке шығарылған.
Бірнеше жұмыс режимдері:
- Өздігінен қайтарылатын негізгі енгізу
- Екі баламалы енгізу
- Генератормен жұмыс істеу режимі
Құрылғының мүмкіндіктері:
- "Желі-желі" немесе "желі-генератор" режимінде жұмыс істеу
- Автоматты және қолмен жұмыс режимі
- Желі параметрлерінің индикациясы
- Өртке қарсы жүйемен тікелей және кері байланыс функциясы
- Жоғары ажырату қабілеті.
Қорғаныс функциялары:
- Жоғары кернеуден қорғау
- Төмен кернеуден қорғау
- Фазаның жоғалуынан қорғау
- Шамадан тыс жүктемеден қорғау
- Қысқа тұйықталудан қорғау
Құрылымдық ерекшеліктері:
- Моноблокты құрылым.
- Корпустың ықшам өлшемдері.
- Алмалы-салмалы дисплейлік блок (шкафтың есігіне орналастырылады)
- Эргономикалық тұтқа.
Бізбен жұмыс істеудің артықшылықтары
- Сертификатталған зауыттық корпустар және олардың коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда заманауи шешімдер мен сенімді және пайдалануға ыңғайлы аппаратура қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 400 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 35 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 25 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 0 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Ауыстыру уақыты | 1 сек |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Резервті автоматты түрде енгізу |
| Қалқанның түрі | АВР схемасы 2-1 моноблок генератор |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Шамадан тыс жүктеме көрсеткіші | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 1 138 740 ₸



