Контактор КТИ-52653 реверс 265А 400В/АС3 IEK

251 264 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:KKT53-265-400-10
Жіберу 13 сәуір 2026КТИ сериялы электромагниттік контакторлар номиналды кернеуі 660 В айнымалы токқа дейінгі электр желілерінде қысқа тұйықталған роторы бар үш фазалы асинхронды электр қозғалтқыштарын іске қосу және тоқтату үшін басқару схемаларында пайдалануға арналған, сонымен қатар басқа электр қондырғыларын қосу және өшіру үшін пайдаланылуы мүмкін:
- жарықтандыру
- жылыту қондырғыларының
- әртүрлі индуктивті жүктемелердің.
Желдеткіштерде, сорғыларда, пештерде, кран-арқалықтарда және резервті автоматты енгізу (РАҚ) жүйелерінде қолданылады.
Конструкторлық шешімнің тиімділігі, жоғары пайдалану сипаттамалары және жұмыстағы сенімділігі үшін контактор "Электро-2006" 15-ші халықаралық көрмесінің "Үздік электр жабдықтары" номинациясы бойынша күміс медальмен марапатталды.
Құрылымдық және техникалық сипаттамалары бойынша КТИ сериялы контакторлар халықаралық және ресейлік ГОСТ Р 50030 стандарттарының талаптарына сәйкес келеді.4.1-2012 (МЭК 60947-4-1:2009). 4.1-2012 (МЭК 60947-4-1:2009).
КТИ сериялы контакторлар сертификаттау сынақтарынан өтті және олардың сериялық өндірісі үшін ROSS CN.ME86.B00150 сәйкестік сертификаты алынды.

Артықшылықтары
- Құрамдас элементтерді, атап айтқанда, тартқыш катушканы ауыстырудың ыңғайлылығын қамтамасыз ететін құрылымдық жұмыстың қарапайымдылығы.
- Негіз алюминий профилінен жасалған, бұл аналогтармен салыстырғанда жоғары беріктік пен аз салмақты қамтамасыз етеді.
- Қоймада әрқашан бар қосымша құрылғылардың үлкен ассортименті (контактілі приставкалар, приставкалар, ПВИ уақытты ұстау).
- Ресей нарығындағы отандық өндірушілердің аналогтарымен салыстырғанда КТИ сериялы электромагниттік контакторлар ұсыныстарының кеңейтілген ассортименті.
Конструкция ерекшеліктері
Әрбір контактордың сұлбасында басқару катушкасының модуліне біріктірілген жабу контактілерінің бір тобы бар. Бұл кнопо болған жағдайда...
Үстіңгі қақпақ бекіткіші бар бұрандалардың көмегімен бекітілген. Бұл өздігінен бұрап алуды болдырмайды. Сондықтан КТ сериялы контакторлар...
Контактілерде индикацияның (зауытта жасалған ойықтардың) болуы олардың тозу дәрежесін анықтауға мүмкіндік береді.
Басқару катушкасының жетілдірілген конструкциясы оны арнайы құралсыз бөлшектеуге мүмкіндік береді (ойық арқылы...
Контакт-бөлшектер күміс негізіндегі композиттерден жасалған, бұл температура көтерілген кезде жанасу кедергісін азайтуға мүмкіндік береді...
Контактілі жүйенің басу күшін өзгерту және контактілі жүйенің әрекетін тексеру үшін стандартты розетка кілтін пайдалану...
Байланыс жүйесінің орналасу индикаторы бүйірлік қақпақтың сыртқы панеліне орналастырылған. Бұл байланыс жүйесінің күйін тексеруге мүмкіндік береді...
Контакторлардың конструкциясы кез келген жиынтықта бір уақытта екі қосымша қондырманы орнатуға мүмкіндік береді.
Зауытта құрастырылған қайтымды контактор зауыттық шиналармен және механикалық құлыппен бірге жеткізіледі. Контакторлар орнатылған...
Техникалық сипаттамалар
Номин жұмыс тогы Ie AC-3 400 В кезінде
265 А
Номин біз айнымалы токтағы қуатты ауыстырамыз-3 400 В
132 кВТ
Айнымалы токтың 50 Гц жиілігін басқаратын тізбектің номиналды кернеуі
400 Жылы
Тізбектің қоректену кернеуінің номиналы тұрақты токтан кейінгі АҚШ-ты басқарады
- Жылы
Номин жұмыс тогы Ie кезінде AC-1 400 В
- А
Модульдік орындау
Жоқ
Күштік электр тізбегінің қосылу түрі
Бұрандалы қосылыс
Ашық-БІРАҚ күштік контр нормаларының саны
0
Күштік байланыстардың тұйықталу-НЗ нормаларының саны
0
Номин оқшаулау кернеуі Ui-гц
660 Жылы
Қосалқы нормалардың саны ашық-БІРАҚ контр
2
Қорғау дәрежесі - IP
IP00
Тұйықталған қосалқы нормалардың саны-НЗ конт
0
Басқару кернеуінің түрі
Айнымалы (AC)
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
РТИ-5369 электрлі-жылулық реле 55-80А IEK
Басқару катушкасы КУ-(185А-225А) 400В IEK
Басқару катушкасы КУ-(265А-330А) 230В IEK
Қондырма ПКИ-04 қосымша. байланыстар 4р IEK
Қондырма ПКИ-11 қосымша. контактілер 1з+1р IEK
Қондырма ПКИ-20 қосымша. байланыстар 2з IEK
Қондырма ПКИ-22 қосымша. контактілер 2з+2р IEK
Қондырма ПКИ-40 қосымша. байланыстар 4з IEK
Приставка ПВИ-11 кідіріс қосулы 0,1-30сек 1з+1р IEK
Приставка ПВИ-12 кідіріс қосулы 10-180сек 1з+1р IEK
Приставка ПВИ-13 кідіріс қосулы 0,1-3сек 1з+1р IEK
Приставка ПВИ-21 кідірту өшірулі. 0,1-30сек 1з+1р IEK
Приставка ПВИ-22 кідірту өшірулі 10-180сек 1з+1р IEK
Приставка ПВИ-23 кідірту өшірулі. 0,1-3сек 1з+1р IEK
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Контактор түрі | Кері |
| Фазалар саны | 3 |
| Полюстер саны | 6 д. (дана) |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230 В |
| Басқару тогының түрі | Айнымалы |
| Номиналды ток | 265 А |
| Максималды қуат | 132 кВт |
| Жабылатын контактілер саны | 2 д. (дана) |
| Құлыптау түрі | Механикалық |
| Қосымша байланыстар | Иә |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -25 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 50 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 1000000 цикл |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 200 мм |
| Салмақ | 9 г |
- Бағасы: 251 264 ₸

