Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 10А 4.5кА С GENERICA IEK

2 234 ₸
- Бар
- Коды:MVA21-3-010-C-G
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ВА47-29 GENERICA автоматты ажыратқыштары әртүрлі жүктемелері бар тарату және топтық тізбектерді қорғауға арналған:
– электр аспаптары, жарықтандыру сипаттамалары бар ажыратқыштар,
– шағын іске қосу токтары бар қозғалтқыштар (компрессор, желдеткіш) сипаттамалары бар ажыратқыштар C,
– үлкен іске қосу токтары бар қозғалтқыштар (көтергіш механизмдер, сорғылар) сипаттамалары бар ажыратқыштар D.
ВА47-29 автоматты ажыратқыштары тұрғын және қоғамдық ғимараттарға арналған енгізу-тарату құрылғыларында қолдануға ұсынылады.

Техникалық сипаттамалар
| Полюстер саны: | 3 |
| Номиналды ток: | 10 А |
| Іске қосылу сипаттамасы - ток қисығы: | C |
| Номиналды жұмыс кернеуі: | 400 Жылы |
| EN 60898 бойынша ажырату қабілеті: | 4,5 мың |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені: | 3 |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы: | 25 мм2 |
| Тұрақты токтың номиналды кернеуі - DC: | 48 Жылы |
| Жиілігі: | 50 Гц |
| Қорғау дәрежесі - IP: | IP20 |
| Монтаждау түрі: | DIN-рейкаға |
| Климаттық орындалуы: | ӨХЛ4 |
| Ағытпа түрі: | Жылулық, электромагниттік |
| Жүннің тозуға төзімділігі: | 20000 цикл |
| Электр тозуға төзімділік: | 6000 цикл |
| Шиналарды жалғау мүмкіндігі: | ТҮЙРЕУІШ (штифт) |
| Бір полюстің салмағы: | 0,309 кг |
| Полюстердің жалпы саны: | 1 |
| Кернеу түрі: | Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC) |
| Айнымалы токтың 50 Гц жиілігін басқаратын тізбектің номиналды кернеуі: | 400 Жылы |
| Жұмыс тәртібі: | Ұзақ мерзімді-S1 |
| Номин құл кернеу: | 400 Жылы |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 6000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 10 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 48 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 4500 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 54 мм |
- Бағасы: 2 234 ₸

