Сыртқы жарықтандыруды басқару панелі ШУНО9602-3474-1200 25А 6/4,5кА 400/230В IP31 фотореле/жергілікті/дист. CHINT

155 550 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU04-SHUNO-9602347412-01
Жіберу 04 сәуір 2026ШУНО сыртқы жарықтандыруды басқару панельдері жарықтандыру желілерін және өндірістік ғимараттарды, құрылыстарды, кез келген жарықтандыру көздері бар кез келген объектілердің аумақтарын жарықтандыру желілерін және қондырғыларын автоматты, жергілікті, қолмен немесе қашықтан (диспетчерлік пункттен) басқаруға арналған.
ШУНО9602-3474-04 үлкен функционалдық мүмкіндіктерге ие және мыналарды қамтамасыз етеді:
- жарықтандырудың белгіленген деңгейіне жеткенде жарықтандыру қондырғысын фотодатчик сигналынан қосу және ажырату;
- жәшіктің есігіне орнатылған түймелермен жергілікті қосу және өшіру;
- диспетчерлік пункттен немесе өзге үй-жайдан қашықтықтан басқару;
Жиынтықтың сипаттамасы
Мыс кіріс кабелінің ұсынылатын қимасы 4 мм-ге дейін
Кіріспе аппарат: Автоматты ажыратқыш 3Р 25А 6кА С
Корпус металл ШМП-6.6.2-0 (600х600х250мм) УХЛ3 IP31 IEK
ЯУО сезімталдықты реттейтін фоторелемен жабдықталған (датчик жиынтықта)
Фото датчик ЯУО корпусына шығарылды.
ШУНО қашықтан басқаруды қосуға арналған терминалдармен жабдықталған
Барлық ток өткізгіштер мыстан жасалған МЕМСТ.
Жиынтықта 4 шығатын топ 400В: автоматты ажыратқыш 3Р 10А 4.5кА
Жиынтықта кететіндерге арналған N/PE шиналары.
Кабельдік тығыздамалар жиынтықта.
Бізбен жұмыс істеудің артықшылықтары сіз үшін
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint Electrics |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 25 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 6 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 12 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Қалқанның түрі | ЯУО9602 фотореле |
| Жабдық түрі | Жарықтандыруды басқару қорабы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 600 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 155 550 ₸








