Жарықтандыруды қашықтан басқару пульті YUNO9604-20 екі желі 4,5кА 230В IP31

23 645 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU04-YADUNO-960420-01
Жіберу 04 сәуір 2026ЯУНО типті жарықтандыруды қашықтан басқару қораптары жарықтандыру желілерін және өндірістік ғимараттарды, құрылыстарды, кез келген жарықтандыру көздері бар кез келген объектілердің аумақтарын қашықтықтан (диспетчерлік пункттен) басқаруға арналған.
ЯУНО9604-20 қамтамасыз етеді:
- диспетчерлік пункттен немесе өзге үй-жайдан қашықтықтан басқару;
Жиынтықтың сипаттамасы
Мыс кіріс кабелінің ұсынылатын қимасы 2.5 мм-ге дейін
Кіріспе қорғаныс және коммутация аппараты: 1Р 2А 4.5кА В автоматты ажыратқыш
Корпус металл ШМП-1-0 (395х310х220мм) УХЛ3 IP31 IEK
ЯУНО қашықтан басқаруды қосуға арналған терминалдармен жабдықталған
Барлық ток өткізгіштер мыстан жасалған МЕМСТ.
ЯУНО жарықтандырудың екі желісін басқаруға арналған: "СТАРТ-СТОП" батырмалары
Индикация: қызыл "ЖҰМЫС" сигналдық шамдары
Кабельдік тығыздамалар жиынтықта.
Бізбен жұмыс істеудің артықшылықтары сіз үшін
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 1 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Номиналды ток | 10 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 2 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 2 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Өндіруші | IEK |
| Қалқанның түрі | ЯУО9602 фотореле |
| Жабдық түрі | Жарықтандыруды басқару қорабы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 400 мм |
| Ені | 300 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 23 645 ₸



