ТА 70-10-12 ЗЭТАРУС алюминий кабельді ұштығы

175 ₸
- Бар
- Коды:zeta10414
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТА 70-10-12 алюминийден жасалған кабель ұшы M10 бекіткіш болтының астында қимасы 70 мм2-ден 35 кВ-қа дейін 35 кВ-қа дейінгі кабельдер мен сымдардың алюминий өзектерін престеу арқылы аяқтауға арналған.
АД1М маркалы алюминий құбырынан жасалған.
МЕМСТ 9581-80 сәйкес келеді
Техникалық сипаттамалар
Монтаждау әдісі Престеу
Жұмыс кернеуі 35 кВ дейін
Номиналды қимасы, мм2 70
Түйіспелі өзектің диаметрі, мм 10
Шанақтың ішкі диаметрі, мм 12
Климаттық орындалуы УХЛ3
Материал алюминий
Стандарт Ресейлік МЕМСТ
Қамтудың болуы жоқ
МЕМСТ 9581-80 бойынша дайындалады
Габариттік сызба

- Өлшемі d1: 12мм
- Өлшемі d2: 18мм
- Өлшемі I: 38мм
- Өлшемі B: 25мм
- Өлшемі D: 10,5 мм
- Өлшемі L: 86мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ЗЭТА |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель ұштықтары |
| Ұзындығы | 86 мм |
| Ені | 25 мм |
| Өнім материалы | қара қоңыр |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Орнату әдісі | Болт |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 10.5 мм |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 70 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
- Бағасы: 175 ₸

