ЩРОУ И710-9601-4074 100А 50кА 400/230В IP54 көше жарығын басқару шкафы фотореле/таймер есебі

378 257 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-SHOI-71000000-03
Жіберу 06 сәуір 2026Көшені жарықтандыру шкафтары кернеуі 400/230 В үш фазалы айнымалы токтың электр энергиясын қабылдауға және есепке алуға, кейіннен таратуға, шығатын желілерді шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталу токтарынан қорғауға, сыртқы кешкі және түнгі жарықтандыруды үш режимде басқаруға арналған:
- жергілікті басқару;
- автоматты басқару;
- диспетчерлік пультпен автоматты басқаруды мәжбүрлеп қосу және өшіру;
Есепке алу аспабы құнына кірмейді!
Жиынтықтың сипаттамасы
Мыс кіріс кабелінің ұсынылатын қимасы 5х25 мм артық емес
И710-9601-4074 орындалды Металл едендік корпус ШМП-16.6.4-0 (1600х600х400) УХЛ3 IP54
Коммутацияның кіріспе аппараты: Жүктеме ажыратқышы (мини-ажыратқыш) ВН-32 3Р 100А IEK
Енгізуді қорғау аппараттары: Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы ППНИ-33 габариті 0 80А
ШУНО фоторелемен жабдықталған OPR-01 сезімталдықты реттеумен (датчик жиынтықта)
Фото датчик ЯУО корпусына шығарылды.
ШУНО таймермен жабдықталған ТЭ15 сандық берілген уақытша бағдарламалар бойынша жарықтандыруды қосу және өшіру үшін.
ШУНО қашықтан басқаруды қосуға арналған терминалдармен жабдықталған.
Электр энергиясын есепке алу үшін ток трансформаторлары орнатылған: ТТИ-А 100/5А 5ВА сыныбы 0.5 3 дана
Коммутацияның қуатты бөлігі: Контактор КМИ-46512 65А 230В/АС3 1НО;1НЗ IEK 2 дана
Барлық ток өткізгіштер мыстан жасалған МЕМСТ.
Жиынтықта 4 шығатын топ 400В: Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы RT36-00-160 габариті 00 16А
Жиынтықта кететіндерге арналған N/PE шиналары.
Кабельдік тығыздамалар жиынтықта.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Шкаф |
| Қалқан түрі | Жарықтандыру |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 100 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 12 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 4 |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 378 257 ₸










