ЩЭ-3323 32А 4.5кА 230В LIGHT IP31 IEK 3 пәтерге арналған аппаратурасы бар қабатты қалқан

90 925 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHET-332433-1
Жіберу 23 сәуір 2026ҚЭ сериялы қабатты қалқандар кернеуі 230 В электр энергиясын қабылдауға, пәтерлерге бөлуге және есепке алуға, шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталу кезінде пәтерлердің топтық желілерін қорғауға, электр тогының соғуынан қорғауға, телефон, радиохабар, теледидар құрылғыларын орналастыруға арналған. және басқа да төмен токты желілер.
Қалқандарға электр энергиясын есепке алудың бір фазалы есептегіштері, пәтерлерге кіретін және шығатын топтық желілерді қорғауға арналған автоматты ажыратқыштар орнатылады.
Қалқандар қосымша қаптаманы пайдаланған кезде ойыққа орнатылады, ендірілген конструкциясы немесе аспалы конструкциясы болады.
ЩЭ-3 36 УХЛ3 IP31 LIGHT қабатты металл қалқан корпусы
Кіріспе кабельдің ұсынылатын қимасы 16мм.кв артық емес.
Кірісте пәтер бойынша автоматты ажыратқыштар орнатылған ВА47-29 1Р 32А 4.5кА хар-ка С KARAT IEK
Нөлдік өткізгіш N шинасы арқылы есептеу құрылғысына қосылған.
Пәтер есептеу құралының терминалдарына қосылады.
Жерге тұйықтау өткізгіші ҚТ корпусына жерге тұйықтау штангасына қосылады.
Есепке алу аспаптары құнына кірмейді!
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Электрондық түрдегі қосылу схемасы сұраныс бойынша жіберіледі.
Орнату өлшемдері

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 40 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 5 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 5 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 3 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 3 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Орнатылған |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Жабдық түрі | Қабатты қалқан |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1275 мм |
| Ені | 960 мм |
| Тереңдігі | 155 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы, Бүйір қабырғалары арқылы |
| бақылау терезесі | Иә |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| әлсіз ток бөлігінің болуы | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Шыны, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Ажыратқыш түрі | АД12 |
- Бағасы: 90 925 ₸



