Меркурий 201.7 есептегіші бір тарифті 5(60)Ал электромеханикалық индикация

7 780 ₸
- Бар
Есептегіштер айнымалы токтың бір фазалы тізбектеріндегі белсенді электр энергиясын коммерциялық есепке алуға арналған.
Конструкция ерекшеліктері:
- ток датчигі - фаза тізбегіндегі шунт;
- импульстік телеметриялық шығу*;
- "Меркурий 201.22" үлгісіндегі кіріктірілген PLC-модем;
- шағын габариттері;
- бұрандасыз корпус;
- бөлінбейтін корпус ("Меркурий 201.7, Меркурий 201.8") **
- Меркурий 201.7 және 201.8 есептегіштерінің кішірейтілген өлшемдері (ені 77 мм)
- есеп "модуль бойынша"***;
- DIN-рельске бекіту;
- Есептегіштерге арналған жеке тапсырыс бойынша индукциялық есептегіштердің қосылатын өлшемдері бар адаптер тақталарын сатып алуға болады.
* Импульстік шығыс есептегішті тексеру кезінде немесе телеметрия арқылы деректерді жинау арқылы АИАЖ-ға қосу үшін пайдаланылуы мүмкін.
Меркурий 201.7 және Меркурий 201.8 модификацияларында жоқ.
** Корпустың бөлшектелмейтіндігіне байланысты есептегіштерде бүйірлік голографиялық жапсырмалар жоқ.
** "Модуль бойынша" есепке алу фазаның кірісі мен фазаның шығуын керісінше (ток тізбегіндегі кері полярлықпен қосу) және фазаны нөлдік терминалдарға, ал нөлді фазалық терминалдарға (ток және кернеу тізбегіндегі кері полярлықпен қосу) қосу дегенді білдіреді. көрсеткіштердің бұрмалануына әкелмейді.
Назар аударыңыз! Есепке алу аспаптарына ілеспе құжаттамада көрсетілгендерден өзгеше схемаларды қолдану энергиямен жабдықтаушы ұйым тарапынан айыппұл санкцияларын қолдану үшін негіз болып табылады.
Сипаттамалары
| Мінездеме | Мағынасы |
|---|---|
| Номиналды кернеу, В | 230 |
| Номиналды (макс.) ток, А | 5(60) |
| Желі жиілігі, Гц | 50 |
| Бастапқы ток (сезімталдық), мА | 10 |
| Есептегіштің кернеу тізбегімен тұтынылатын белсенді (толық) қуат, Вт(ВА) аспайды | 2(10) |
| Бейнелеу құрылғысы | ОУ |
| Имп./кВТ сағ беріліс қатынасы | 3200 (импульстік шығыс жоқ) |
| Қуат желісінің интерфейсі (PLC) | - |
| Жұмыс температурасының диапазоны, С | -45… +75 |
| Габариттік өлшемдері, (ГхШхВ)мм | 66x77x91 |
| Салмағы, артық емес, кг | 0,25 |
| Салыстырып тексеру аралығы, жыл | 16 |
| Өндірушінің кепілдігі, жыл | 3 |
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 30 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Меркурий |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Индикатор түрі | Механикалық |
| Тарифтер саны | 1 |
| Фазалар саны | 1 |
| Байланыс түрі | Тікелей |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды ток | 60 А |
| Минималды жұмыс температурасы | -45 °С |
| Максималды жұмыс температурасы | 75 °С |
| Ұзындығы | 66 мм |
| Ені | 77 мм |
| Биіктігі | 91 мм |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
- Бағасы: 7 780 ₸


