Меркурий 201.8 есептегіші бір тарифті 5(60)Ал электрондық индикация

11 301 ₸
- Бар
- Коды:НТ00174500
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Есептегіштер екі сымды айнымалы ток желілеріндегі белсенді электр энергиясын есепке алуға арналған.
Есептегіштер жабық үй-жайлар ішінде және қоршаған ортаның әсерінен қорғанысы бар орындарда (шкафтарда, қалқандарда) пайдалануға арналған.
Ерекшеліктері:
- Электр энергиясын сандық әдіспен өлшеу.
- Өлшеу тізбектерінде және қоректендіру жүйесінде магнитті сезгіш элементтердің болмауы.
- Кері қозғалысқа қарсы механизмі және магнит өрістерінен қорғанысы бар санақ құрылғысы.
- "Модуль бойынша" электр энергиясын есепке алу, қосылған тізбектердің кез келген фазалануы кезінде көрсеткіштерді арттыру.
- Өз класындағы ең аз габариттер, DIN-рельске бекіту.
- Ашу әрекеті кезінде бұзылатын бір бөліктен тұратын құрылым.
Сипаттамалары СЫНАП
| Мінездеме | Мағынасы |
|---|---|
| Номиналды кернеу, В | 230 |
| Номиналды (макс.) ток, А | 5(80) |
| Желі жиілігі, Гц | 50 |
| Бастапқы ток (сезімталдық), мА | 20 |
| Есептегіштің кернеу тізбегімен тұтынылатын белсенді (толық) қуат, Вт(ВА) аспайды | 2(10) |
| Бейнелеу құрылғысы | Тұрғын үй-жайлар |
| Имп./кВТ сағ беріліс қатынасы | 3200 (импульстік шығыс жоқ) |
| Қуат желісінің интерфейсі (PLC) | - |
| Жұмыс температурасының диапазоны, С | -45… +75 |
| Габариттік өлшемдері, (ГхШхВ)мм | 66x77x91 |
| Салмағы, артық емес, кг | 0,25 |
| Салыстырып тексеру аралығы, жыл | 16 |
| Өндірушінің кепілдігі, жыл | 3 |
| Қызмет ету мерзімі, жыл | 30 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Меркурий |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Индикатор түрі | ЖКИ |
| Тарифтер саны | 1 |
| Фазалар саны | 1 |
| Байланыс түрі | Тікелей |
| Номиналды кернеу | 220 В |
| Номиналды ток | 80 А |
| Минималды жұмыс температурасы | -45 °С |
| Максималды жұмыс температурасы | 75 °С |
| Ұзындығы | 66 мм |
| Ені | 77 мм |
| Биіктігі | 91 мм |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
- Бағасы: 11 301 ₸

