Жарықсигналды шам AD22DS 24В AC/DC сары d22мм LED матрица IEK

732 ₸
- Бар
- Коды:BLS10-ADDS-024-K05
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
IEK компаниясының орнату диаметрі 22 мм және LED матрицасы бар сары түсті AD22DS 24V AC/DC жарық сигнал шамы электр тізбектерінің күйін көрсетуге арналған сенімді және тиімді құрылғы болып табылады.
Шам электр жүйелерінде визуалды индикациялау үшін сенімді және тиімді шешім іздейтіндер үшін тамаша таңдау болып табылады.
Артықшылықтары:
- Жоғары сенімділік: LED-технология шамның ұзақ қызмет ету мерзімін және энергияны ең аз тұтынуды қамтамасыз етеді.
- Әмбебаптығы: айнымалы токтан да, тұрақты токтан да (AC/DC) жұмыс істеуге жарамды.
- Ықшам өлшемдері: диаметрі 22 мм шамды электр панельдері мен панельдерінің шектеулі кеңістігіне оңай біріктіруге мүмкіндік береді.
- Түрлі түсті опциялар: шам әртүрлі түстерде қол жетімді, бұл мақсатқа байланысты сигналдық жүйелерді тиімді орналастыруға мүмкіндік береді.
- Орнату оңай: стандартты орнату саңылауларына оңай орнатылады, бұл орнату процесін жеңілдетеді.
- Баға-сапа: қолжетімді баға мен жоғары сапа оны әртүрлі жобалар үшін тартымды таңдау жасайды.
Қолдану:
- Электр қалқандары: жабдықтың жұмыс күйін және ақаулар туралы дабылды көрсету үшін қолданылады.
- Өнеркәсіптік жабдық: олардың жағдайын визуалды бақылау үшін әртүрлі машиналар мен қондырғыларда қолданылады.
- Энергиямен жабдықтау объектілері: энергетикалық объектілердегі электр тізбектерінің жай-күйі туралы сигнал беру үшін қолданылады.
- Автоматтандыру жүйелері: процестердің күйін көрсету үшін басқару жүйелерінде қолданылады.

Техникалық сипаттамалар
| Линзаның түсі | Сары |
| Кернеу түрі | Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC) |
| Тесіктің диаметрі, мм | 22 |
| Шамның түрі | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Объектив түрі | Жазық (-тар) |
| Алдыңғы сақинаның түсі | Басқалар |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP40 |
| Жарық индикаторларының саны | 1 |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Алдыңғы сақинамен | Жоқ |
| Электр тоғымен зақымданудан қорғау класы | II |
| Пайдалану температурасы, °C | -25-тен +40-қа дейін |
| Жиынтықта шамдардан | Иә |
| Жарықсүзгі корпусының диаметрі, мм | 30 |
| Ұзындығы, мм | 53.0 |
| Тұтынылатын ток, мА | ≤20 |
| Шам қақпағының түрі | Басқалар |
| Номиналды құл кернеуі Ue, В | 24...24 |
| Алмалы-салмалы шам | Жоқ |
| Линзаның құрылымы | Дөңгелек (-тер) |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Шам түрі | Сигнал |
| Шамның пішіні | Цилиндрлік |
| Кернеу | 24 В |
| Жарқырау түсі | Сары |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жарық көзі | SMD жарық диодтары |
| шашыратқыштың материалы | Пластик |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Пластик |
| Қаптамадағы саны | 10 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 53 мм |
| Диаметрі | 22 мм |
- Бағасы: 732 ₸

