Прожектор СДО 06-70 жарықдиодты қара IP65 6500K IEK

5 764,50 ₸
- Бар
- Коды:LPDO601-70-65-K02
Сыртқы жарықтандыруды мүмкіндігінше ыңғайлы және сенімді етіп қалай жасауға болады? Бұл мәселені IEK мамандары SDO 06 сериясындағы жарықдиодты прожекторларды жаңарту арқылы шешті. Прожекторлардың жаңа буынында заманауи дизайнның барлық артықшылықтары бар: стильді көріністен қызықты "чиптерге" дейін, бұл орнатуды одан да ыңғайлы етеді, ал жұмыс қауіпсіз және ыңғайлы болады. Сонымен, сұраққа бес жауап: "Неліктен SDO 06 IEK прожекторларын таңдау керек?".
Техникалық сипаттамалар
Монтаждау түрі
Бетіне (жүкқұжат)
Шамның түрі
Жарық диодты алмастырылмайтын
Жарық ағыны
5600 лм
Шамның қуаты
70 Вт
Салмақ
0,67 кг
Түс температурасы
6500 К
Жұм кернеулерінің диапазоны
200...240 Жылы
Корпус материалы
Алюминий
Бұйымның/компоненттің түрі
Көпшілік назарына
Корпустың түсі
Қара
Қорғау дәрежесі - IP
IP65
Жарықты бөлу
Симметриялық (-тер)
Номиналды кернеу
230 Жылы
Ені
175.0 мм
Өткізгіш сымдарды төсеу үшін жарамды
Жоқ
Іске қосу тогы
0,238 А
Штепсельдік қосқыштар арқылы электрлік қосалқы
Жоқ
Арнайы қолдану
Жоқ
Жарық сәулесінің бұрышы
Кең жарық шоғы
Шинаға монтаждау үшін жарамды
Жоқ
Күңгірттендірілетін
Жоқ
Кернеу түрі
Айнымалы (AC)
Қозғалыс датчигімен
Жоқ
Монтаждық тереңдік - тауашалар
- мм
Жиынтықта шамдардан
Иә
Шамдардың - жарық көздерінің саны
1
Түс температурасы
6500 К
Жүйенің максималды қуаты
70 Вт
Габариттік жарықтық
47837 кд/м2
Сыртқы диаметрі
- мм
Шамның негіз - ұстағышы
Басқалар
Жарық шоғының бұрышы
120 °
Аспалы монтаждау үшін жарамды
Жоқ
Ұзындығы
209.0 мм
Реңктің немесе диффузордың түсі
Жоқ
Кіріктірілген монтаждау үшін жарамды
Жоқ
Перфорацияланған шағылыстырғыш
Жоқ
Қысқышты монтаждау үшін жарамды
Жоқ
Төбеге орнату үшін жарамды
Иә
Балласттаушы аппараттың сұлбасы - ПРА
Басқалар
Монтаждық ені - тауашалар
- мм
Монтаждау диаметрі - тауашалар
- мм
Монтаждық ұзындық - тауашалар
- мм
Плафон немесе шашыратқыш материалы
Мөлдір шыны (жарық өткізгіш.)
Импульсті-тұтандырғыш құрылғы - ИЗУ
Талап етілмейді
Жиілігі
50 Гц
Жиынтықта басқару блогы
Иә
Монтаждау кронштейнімен немесе кронштейнімен
Иә
Траверсте монтаждау үшін жарамды
Иә
Жарықтандырылатын объектіге дейінгі мин арақашықтық
1 м
Жарықты тарату класы
Б
Рефлектор - рефлектор
Ақ
Қуаты бар шамдар үшін жарамды
- Сб
Түстерді көрсету индексі - Ra
70-79 (2А сыныбы)
Қуат коэффициенті
≥ 0,9
Қабырғаға монтаждау үшін жарамды
Иә
Үстеме монтаждау үшін - бетіне
Иә
Орташа номиналды қызмет ету мерзімі
20000 сағ
Жарық қарқындылығы қисығының түрі
Д
Іске қосу токтарының ұзақтығы
20 мкс
Қорғау сыныбы
I
Үлгі немесе орындау
Басқалар
Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі
Жарықдиодты драйвер
Биіктігі немесе тереңдігі
25.5 мм
Қол жетімді жарық-техникалық керек-жарақтарды толықтырады
Жоқ
Реттелушілік
Айналмалы
Тұғырға/еденге монтаждау үшін жарамды
Иә
Жарық көзі ауыстырылмайды
SMD жарық диодтары
СӨЖ түрі
Д
Доптан қорғаныс - соққыға төзімді орындау
Жоқ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жарықтандыру түрі | Прожектор |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жарықтандыруды қолдану | Субұрқақтарды сыртқы жарықтандыру үшін, Ғимараттарды сыртқы жарықтандыру үшін, Ландшафттарды жарықтандыру үшін, Автотұрақтарды жарықтандыру үшін, Көшелерді, саябақтарды жарықтандыру үшін, ТКШ үшін, Бассейндерді сыртқы жарықтандыру үшін, Жарнамалық құрылымдарды жарықтандыру үшін |
| Ұтқырлық бойынша жарықтандыру түрі | Стационарлық |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Корпустың түсі | Қара |
| Кернеу | 230 В |
| Қуат | 50 Вт |
| Жарық ағыны | 4000 лм |
| қуат алу түрі | Желі |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Салмақ | 0.56 г |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Түс температурасы | 6500K |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Қорғаныс торы | Жоқ |
| Жарылысқа төзімді корпус | Жоқ |
| Шаңға төзімді қақпақ | Иә |
| Жарық шығару бұрышы | 120 град. |
| Қуат коэффициенті м | 0.9 |
| Қозғалыс сенсоры | Жоқ |
- Бағасы: 5 764,50 ₸

