Қара бұранда астындағы ПМ 22х16х6мм платформа (100 дана) IEK

2 343 ₸/қаптама
- Тапсырыс бойынша
- Коды:UHP33-22-16-6-100-K02
Жіберу 18 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Монтаждау алаңы бұранда арқылы әртүрлі беттерге кабельдік байламдарды орнатуға арналған.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Материал - полиамид (нейлон) 6.6. Өздігінен сөнетін, галогенсіз
- Бұранда мен өздігінен бұрап тұратын бұранданың көмегімен бекітілгендіктен, платформа қатты бекітуге ие, бұл жүктеме сыйымдылығын арттырады.Қоршаған ортаның агрессивті факторларының әсеріне төзімділік
Техникалық сипаттамалар
Бекіту тәсілі немесе түрі
Бұранда және тойтарма
Ені кабель байламына дейін сәйкес келеді
13.0 мм
Монтаждау тесігінің диаметрі
6.2 мм
Түсі
Қара
Ені
16 мм
Материалдың түрі немесе маркасы
Полиамид (РА)
Биіктігі
9.0 мм
Жұмыс температурасы
-40...65 °C
Кабель байламының ең үлкен диаметрі үшін
- мм
Ұзындығы
23 мм
Климаттық орындалуы
УХ2
Материал
Пластик
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабельді бекіту алаңы |
| Ұзындығы | 23 мм |
| Ені | 16 мм |
| Өнім материалы | Полиамид |
| Бекіткіш элементінің түсі | Ақ |
| Оқшаулау материалы | Полиамид |
| Оқшаулау түсі | Ақ |
| Орнату әдісі | Бұранда |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 5.2 мм |
| Қаптамадағы саны | 100 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 2 343 ₸/қаптама

