Жарықдиодты шам ALFA C35 шам 10Вт 230В 6500К E27 IEK

466 ₸
- Бар
- Коды:LLA-C35-10-230-65-E27
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Техникалық сипаттамалар
Шамның қуаты
10.0 Вт
Шамның немесе лампаның пішіні
Шырақ тәрізді
Ірге
E27
Жарықтың түстілік санаты
Күндізгі суық >5300 К
Шамның қуаты
10.0 Вт
Шамның немесе лампаның пішіні
Шырақ тәрізді
Қыздыру шамының баламасы
85 Вт
Жарық көзінің түрі
Жарық диоды. жарық көзі (LED)
Жарық ағыны
900 лм
Кернеу түрі
Айнымалы (AC)
Түсі
Ақ
Түс температурасы
6500 К
Шыны ыдыстың түрі
Күңгірт
Жарық шоғының бұрышы
180 °
Түстерді көрсету индексі - Ra
80-89 (1В сыныбы)
Диаметрі
37 мм
Қыздыру шамы
Жоқ
Күңгірттендірілетін
Жоқ
Энергия тиімділігі сыныбы
A+
Түстерді басқару - RGB
Жоқ
Жарықтың EN стандарты бойынша түстілігі
Күндізгі суық >5300 K
Орташа номиналды қызмет ету мерзімі
30000 сағ
Ұзындығы
100 мм
Жарық қарқындылығы
- кқ
Номиналды кернеу
230 Жылы
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кернеу | 230 В |
| Шамдардың қызмет ету мерзімі | 30000 сағат (сағ) |
| Қуат | 20 Вт |
| Жарқырау түсі | Бейтарап ақ |
| Максималды жұмыс кернеуі | 250 В |
| Минималды жұмыс кернеуі | 175 В |
| Жарықдиодты түс | Ақ |
| Максималды түсті температура | 4000 К |
| Жертөле | E27 |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Шамның пішіні | Алмұрт |
| Жертөле түрі | бұранда |
| Қыздыру шамының баламалы қуаты | 100 Вт |
| Жарқырау бұрышы | 180 град. |
| Минималды түсті температура | 3300 К |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Қаптамадағы саны | 1 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Диаметрі | 60 мм |
| Ұзындығы | 131 мм |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 1800 лм |
- Бағасы: 466 ₸

