Пункт распределительный ПР8304-1329 160А 35кА 400/230В IP31 IEK

174 000 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:PTRS-83041329
Жіберу 06 сәуір 2026Қуатты тарату шкафтары PR8503 электр энергиясын қабылдауға және таратуға, шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталу токтары кезінде электр қондырғыларын қорғауға, кернеуі 400 В айнымалы токқа дейінгі электр тізбектерін сирек іске қосуға және өшіруге арналған.
Автоматты ажыратқыштармен жабдықталады.
Жиынтықтың сипаттамасы
Мыс кіріс кабелінің ұсынылатын қимасы 5х500 мм артық емес;
ПР8503 орындалды Корпус металл ШМП-4-0 (800х650х250мм) УХЛ3 IP31
Кіріспе аппараттар:
Коммутация және енгізуді қорғау: Автоматты ажыратқыш ВА88-35 3Р 160А 35кА MASTER IEK
Кететіндер секциясы
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 4.5кА В KARAT IEK 1 дана
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3P 4.5кА C KARAT IEK 8 дана
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 1Р 4.5кА В KARAT IEK 1 дана
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 1Р 4.5кА С KARAT IEK 1 дана
Шиналар мен өткізгіштер
Ток өткізгіш шина: М1Т мыс МЕМСТ;
Ток өткізгіштер: мыс МЕМСТ;
Жиынтықта кететіндерге арналған N/PE шиналары;
Кабельді тығыздамалар жиынтықта;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Электрондық схема жоба бойынша ұсынылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Тарату пункі |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 160 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 2 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 9 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 800 мм |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 174 000 ₸

