ECOLINE кабель-канал 60х60 ақ (12м) IEK

981,54 ₸/м
- 20 дана бар
- Коды:CKK11-060-060-1-K01
Қақпағы бар ECOLINE магистральдық кабель-арнасы. Әр түрлі типтегі кабельдерді эстетикалық төсеуге, оларды механикалық зақымданудан қорғауға арналған, электр қондырғыларын KMKU типті көтергіш қораптарға орнату мүмкіндігі бар. Қос құлыппен, қорап негізінің бүкіл ұзындығы бойынша 200 мм қадаммен перфорациясы бар ұзындығы 2 метр кесінділерде шығарылады. Материал: ПВХ (материал МЕМСТ 28779-90 бойынша FV(ПВ)0 класына (санатына) сәйкес келеді). Түсі: ақ.
Техникалық сипаттамалар
Пайдалы қима
3600 мм2
Түсі
Таза ақ
Ені
60 мм
Биіктігі
60 мм
RAL түсінің нөмірі
9003
Қақпақ түрі
Алмалы-салмалы
Бекіту тәсілі немесе түрі
Негізінде перфорация
Монтаждау температурасы
-15...60 °C
Материал
Пластик
Ұзындығы
2000 мм
Материалдың түрі немесе маркасы
ПВХ (ПВХ)
Беттің қорғаныш жабыны
Басқалар
Аралық-бөлгіштер бекеттерінің саны
0
Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды
Иә
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Корпус материалы | Поливинилхлорид |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Түсі | Ақ |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Жүйе түрі | Орнату қорабы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ені | 60 мм |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Негізгі | |
| Пайдалы қима | 2400 мм.ш.м |
- Бағасы: 981,54 ₸/м

