ЩС6 ПР11-2310Д0300 32А 6/4.5кА 400/230В IP31 IEK тарату қалқаны

94 036 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHRS-11231300-10D-1
Жіберу 04 сәуір 2026Тарату тармағы PR11 электр энергиясын қабылдауға және таратуға, кернеуі 400 В дейінгі үш фазалы және бір фазалы желілердегі шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулар кезінде электр қондырғыларын қорғауға арналған.
"В" индексі бар ПР11 - кіріспе аппаратта тәуелсіз ағытқышпен орындалады, бұл Прді қашықтан өшіруге мүмкіндік береді. Көбінесе бұл шешім желдету және өрт автоматикасы жүйелерінде қолданылады.
"Д" индексі бар ПР11 - диф аппараттарымен жабдықталған.қорғау.
Құрылымдық жағынан ПР11 модульдік аппаратураға арналған қалқандарда орындалады.
Жиынтықтың сипаттамасы
Қалқан жасалған: Корпус металл ЩРн-36 (540х310х120мм) IP31 IEK
Кіріспе мыс кабельдің ұсынылатын қимасы 5х35 мм артық емес.
Кіріспе аппарат:
- Автоматты ажыратқыш ВА47-60M 3Р 32А 6кА С KARAT IEK
Шығатын топтар мен желілер:
- АВДТ32 А типті дифференциалдық токтың автоматты ажыратқышы KARAT IEK 10шт
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 1Р 4.5кА В KARAT IEK 3шт
Ток өткізетін мыс шинасы мен өткізгіштері;
Жиынтықта кететіндерге арналған N/PE шиналары;
Кабельді тығыздамалар жиынтықта;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Электрондық схема сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 32 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 6 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 13 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Модульдердің есептік саны | 36 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 540 мм |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 94 036 ₸

