Бір тарифті электр энергиясын есептеуіш ДАЛА СА4У-Э720 Т1 5(7.5)A 3x220/380V Saiman

43 309,98 ₸
- Бар
- Коды:NE
Трансформаторды қосуға арналған үш элементті есептегіш белсенді электр энергиясын есепке алуға арналған.
Есептегіштің ГОСТ Р 52322-2005 "Айнымалы токтың электр энергиясын өлшеуге арналған жабдық. Жеке талаптар. 21 бөлім.
1 және 2 класты статикалық белсенді энергия есептегіштері" және СТ 233-1910-06-ТОО-12-2011 "Электр энергиясының электронды есептегіштері" тұтынушы тасымалдау, сақтау, монтаждау және пайдалану шарттарын сақтаған жағдайда.
Техникалық сипаттамалар
|
ПАРАМЕТРЛЕРІ |
Үш фазалы бір тарифті ДАЛА СА4У-Э720 Т1 3x220/380V 5(7,5)A коды NE |
|
Номиналды кернеу, V |
3х220/380; шекті жұмыс ауқымы 0,8-ден 1,15 Vном-ға дейін |
|
Желі жиілігі, Гц |
50±2% |
|
Номиналды (максималды) ток, А |
5 (7,5) |
|
Есептегіш тұрақтысы, imp/kW.h |
16000 |
|
Сезімталдық шегі, А, артық емес |
0,01 |
|
Дәлдік сыныбы |
1,0 |
|
Кернеу тізбектері бойынша тұтынылатын қуат артық емес, W (V.A) |
2 (10) |
|
Номиналды токта және номиналды жиілікте ток тізбегіндегі тұтынылатын жалпы қуат артық емес, V.А |
4,0 |
|
Тарифтік аймақтардың саны |
1 |
|
Есептеу құрылғысының түрі |
дисплей (ЖКИ) |
|
Кіші разрядтың бірлік бағасы, kW.h |
0,01 |
|
Есептеу механизмінің сыйымдылығы, кВТ.сағ |
999999,9 |
|
Корпусты қорғау дәрежесі |
IP 51 |
|
Габариттік өлшемдері, мм, артық емес |
196*150*62 |
|
Орнату өлшемдері, мм, артық емес |
170*121 |
|
Салмағы, кг, артық емес |
1,36 |
|
Істен шыққанға дейінгі орташа атқарым, сағ, кем емес |
70500 |
|
Салыстырып тексеру аралығы, жыл |
8 |
|
Қызмет ету мерзімі, жыл |
24 |
|
Кепілдік мерзімі, жыл |
3 |
|
Жұмыс температурасының диапазоны, °С |
-40...+60°С |
70 500 сағат - істен шыққанға дейінгі орташа атқарым
3 жыл - шығарылған күннен бастап пайдаланудың кепілді мерзімі
8 жыл - есептегіштің салыстырып тексеру аралығы
24 жыл - Орташа қызмет ету мерзімі
Қосылу схемасы

Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Корпорация Сайман |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Жағдайы | Жаңа |
| Индикатор түрі | ЖКИ |
| Тарифтер саны | 1 |
| Фазалар саны | 3 |
| Байланыс түрі | Трансформатор |
| Номиналды кернеу | 220/380 В |
| Номиналды ток | 5 А |
| Максималды ток | 7.5 А |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 °С |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 °С |
| Ені | 150 мм |
| Биіктігі | 196 мм |
| Салмақ | 1.36 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габариттік өлшемдер | |
| Тереңдігі | 62 мм |
- Бағасы: 43 309,98 ₸

