Кіріспе-тарату қалқаны ПР8503-1103 400А 35/10кА 400В IP54 IEK

298 473 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:PTRS-85031103-3
Жіберу 05 сәуір 2026Қуатты тарату шкафтары PR8503 электр энергиясын қабылдауға және таратуға, шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталу токтары кезінде электр қондырғыларын қорғауға, кернеуі 400 В айнымалы токқа дейінгі электр тізбектерін сирек іске қосуға және өшіруге арналған.
Автоматты ажыратқыштармен жабдықталады.
Жиынтықтың сипаттамасы
Алюминий кіріс кабелінің ұсынылатын қимасы. 2х4х240 мм артық емес;
ПР8503 орындалды Корпус металл ШМП-6-0 (1200х750х300мм) У2 IP54 IEK
Кіріспе аппараттар:
Коммутация және енгізуді қорғау: Автоматты ажыратқыш ВА88-40 3Р 400А 35кА IEK
Кететіндер секциясы
- Автоматты ажыратқыш ВА47-100 3Р 80А 10кА С IEK 1 дана
- Автоматты ажыратқыш ВА47-100 3Р 80А 10кА D IEK 1 дана
- Автоматты ажыратқыш ВА88-32 3Р 63А 25кА 690В MASTER IEK 1 дана
Шиналар мен өткізгіштер
Ток өткізетін шина: АД31Т алюм. МЕМСТ;
Ток өткізгіштер: мыс МЕМСТ;
Жиынтықта кететіндерге арналған N/PE шиналары;
Қылқаламды енгізу, кабельді тығыздамалар жиынтықта;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Электрондық схема жоба бойынша ұсынылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Тарату пункі |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 400 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 35 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 3 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1200 мм |
| Ені | 750 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 298 473 ₸

