Тарату панелі ВРУ8503 2Р-117-51 400А SMART IP31 IEK

395 520 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:VRUS-2511751-01
Жіберу 08 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ҚТҚ қуат панелі электр энергиясын таратуға, шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталу токтары кезінде таратушы электр қондырғыларын қорғауға арналған.
Біздің артықшылықтарымыз
- Біз сенімді өндірушілердің зауыттық корпустарын пайдаланамыз
- Жоғары сапалы сыртқы жабын және жақсартылған коррозияға төзімділік
- Біз компоненттерді тек сенімді өндірушілерден пайдаланамыз
- ТЖҚ-ға 1 жыл кепілдік
- Кабель, шиналар тек МЕМСТ
- Жоғары технологиялылық
- Жиынтықтауыштарға сәйкестік сертификаттары
- Өндірушілерден аккредитацияның болуы
- Кез келген шешімге өзгерістер енгізу мүмкіндігі
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Үлгілік және жобалық құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Жиынтықтың сипаттамасы
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны | |
| Фазалық кіріс қимасы | солар бойынша. шарттарға | ||
| Кіріс қимасы нөл/жер | солар бойынша. шарттарға | ||
| Ғимарат | Құрастырмалы металл корпус ВРУ SMART 2000х600х450мм IP31 IEK | 1 | |
| Ірге | жеке опциямен тапсырыс беріледі | ||
| Кіріспе ажыратқыш | көзделмеген | ||
| Сақтандырғыштар (балқымалы ендірмелер) | |||
| Шығатын топтар мен желілер |
Автоматты ажыратқыш ВА47-100 3Р IEK Автоматты ажыратқыш ВА88-32 3Р 100А 25кА IEK
|
6 3 1 |
|
| Кернеудің болуын индикациялау | қарастырылмаған | ||
| Есепке алу аспаптарына арналған орын | қарастырылмаған | ||
| Шина алюминий АД31Т | 4х40 | ||
| М1Т мыс шинасы | опция | ||
| Қорғаныс панельдері | жеке опциямен тапсырыс беріледі |


| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 400 А |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 11 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
- Бағасы: 395 520 ₸


