Алюминий шинасы АД 31Т 6х60х4000мм 665А HAL

3 876 ₸/м
- Бар
- Коды:YBA10-06-060-HAL
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Электротехникалық алюминий АД шиналары МЕМСТ 15176, МЕМСТ 8617 және МЕМСТ 4784 сәйкес алюминийдің сапалы маркаларынан дайындалады.
Шиналық трассаларды, әртүрлі конфигурациялы шинасымдарды дайындау үшін қолданылады.
ТЖҚ тарату қалқандарында, тұрғын үйлерді, қоғамдық және өндірістік ғимараттарды электрмен жабдықтау жүйелерінде қолданылады.

Артықшылықтары
- МЕМСТ-қа қатаң сәйкестікте дайындалады.
- Жоғары механикалық және коррозияға қарсы қасиеттерімен ерекшеленеді.
- Кең номенклатуралық қатар қолданудың әмбебаптығын қамтамасыз етеді.
- Жоғары сенімділік және орнатудың қарапайымдылығы.
Техникалық сипаттамалар
| Фазалар саны | 1 |
| Қосылу түрі | Басқалар |
| Номин үздіксіз ток Iu | 665 А |
| Ұзындығы | 4000 мм |
| Жиектің немесе қадамның өлшемдері | 6 мм |
| Көлденең қима | 250 мм2 |
| Материал | Алюминий |
| Оқшауланған | Жоқ |
| Макс ток күші | 665 А |
| Пайдалану температурасы | -40…+125 °C |
| Қосалқы тасымалдағыштары бар құрылғылар үшін жарамды | Жоқ |
| N-шинасы бар құрылғылар үшін жарамды | Жоқ |
| Қума метрдің салмағы | 0,68 кг |
Бірлесіп қолданылатын бұйымдар
ТТК 33/8 4:1 ыстыққа төзімді түтік 1 м IEK желімімен қара түсті
SM45 (М8) күштік IEK оқшаулағышы
5 және 10 мм 270 мм IEK шиналарына арналған жалпақ шина изоляторы ISHP 3P
Шиналық қысқыш (терминал) ЗШИ 1,5-16 мм2 5 мм IEK шинасы үшін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабельге арналған шина |
| Оқшаулаудың болуы | Жоқ |
| Ені | 50 мм |
| Өнім материалы | қара қоңыр |
| Құрылыс | Тікелей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 125 град. |
| Габариттік өлшемдер | |
| Қалыңдық | 5 мм |
- Бағасы: 3 876 ₸/м

