Автоматты ажыратқыш Resi9 3P 50A 6кА C Schneider

13 665 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:R9F12350
Жіберу 13 мамыр 2026Resi9 - Schneider Electric ұсынған тұрғын үйлер мен қоғамдық ғимараттарға арналған модульдік жабдықтардың жаңа сериясы
Resi9 кешенді ұсынысына мыналар кіреді: ажыратқыштар (АВ), дифференциалды ток ажыратқыштары (ДТҚ), дифференциалды ток ажыратқыштары (ДТҚ), ажыратқыштар, контакторлар, импульстік реле және Кернеу релесі.
Resi9 сериясының маңызды ерекшелігі 6000А максималды ажырату қабілетінің болуы болып табылады.
Resi қорғанысын ашыңыз9
Resi қорғанысының артықшылықтары9
Сенімділік
Resi9 қорғаныс құрылғылары Schneider Electric компаниясының электр жабдықтарын қорғау құрылғыларын жобалау және өндіру саласындағы 50 жылдық тәжірибесі негізінде жасалған.
Монтаждаудың қарапайымдылығы
Resi9 қорғаныс құрылғылары DIN рельсіне орнатылған модульдік құрылғылар болып табылады, оларды орнату кезінде сымды қосылымдарды азайту үшін бөлгіш рельстер арқылы да қуаттауға болады.
Resi қорғау фактілері9Resi қорғаныс желісі9 бөлгіш шиналардан бастап миниатюралық ажыратқыштарға дейін барлығын қамтитын ол икемділікті қамтамасыз етеді.
Ол тұрғын үйлерде максималды электрлік қорғанысты қамтамасыз етуге арналған.
Сызғыштар: 6 кА дейінгі шағын автоматты ажыратқыштар.
- Жерге ағып кетуден қорғауға арналған дифференциалды токтың ажыратқыштары.
- Жерге ағып кетуден қорғауға арналған қорғаныс өшіру құрылғылары (ҚҚҚ).
- Ауыстырып қосқышы немесе айналмалы тұтқасы бар қосқыштар.
- Қуатты таратуға арналған тармақтаушы шиналар.
- Жүктемені басқару және бақылау үшін Wiser жүйесіне қосылу
| Серия | Resi9 |
|---|---|
| Өнімнің атауы | АВ Resi9 |
| Өнім түрі | Автоматты ажыратқыш |
| Қолданылу саласы | Қорғау |
| Полюстердің сипаттамасы | 3P |
| Қорғалған полюстер саны | 3 |
| [In] номиналды ток | 50A |
| Желі түрі | Айнымалы ток |
| Ағытпа технологиясы | Термомагниттік |
| Қисық сызықты белгілеу | Бірге |
| Ажырату қабілеті | EN/IEC 60898-1 стандартына сәйкес 6000 A Icn 400 В айнымалы ток 50/60 Гц |
| Стандарттар | EN/IEC 60898-1 |
| Сапа белгілері | EAC UA TR |
| Желі жиілігі | 50/60 Гц |
|---|---|
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В Айнымалы ток 50/60 Гц |
| Электромагниттік ағытпаның іске қосылу шегі | 5...10 x In Айнымалы ток |
| Шектеу сыныбы | 3 EN/IEC 60898-1 стандартына сәйкес |
| [Ui] оқшаулаудың номиналды кернеуі | 440 миль Айнымалы ток |
| [Up] номиналды импульске төзімді | 4 шаршы метр |
| Басқару түрі | Басқару тетігі |
| Кернеудің болу индикаторы | Индикация ҚОСУ/ӨШІРУ |
| Монтаждауды орындау | Шертілетін |
| Монтаждау тәсілі | DIN-рейка |
| Қадам 9 мм | 6 |
| биіктігі | 81 mm |
| ені | 54 mm |
| Тереңдігі | 72 mm |
| Ендіру тереңдігі | 44 mm |
| Таза салмақ | 360 g |
| Түсі | Ақ (RAL 9003) |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 циклдар |
| Электрлік тозуға төзімділік | 10000 циклдар |
| Қосылымдар – терминалдар | Туннель типті терминалдар (Жоғарғы немесе төменгі) - 1...25 мм2 - қатты Туннель түріндегі терминалдар (Жоғарғы немесе төменгі) - 1...16 мм2 - Ұшымен икемді Туннель типті терминалдар (Жоғарғы немесе төменгі) - 1...16 мм2 - икемді |
| Сымдарды тазалау ұзындығы | 14 mm |
| Қатайту сәті | 2 Н·м |
| Жерге тұйықталудан қорғау | Жоқ |
| IP қорғау дәрежесі | IP20 |
|---|---|
| Ластану дәрежесі | 2 EN/IEC 60898-1 стандартына сәйкес |
| Асқын кернеу санаты | III |
| Тропикалық жағдайларда жұмысқа дайындық | 2 IEC 60068-1 сәйкес |
| Салыстырмалы ылғалдылық | 55 °C температурада 95% |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы | -25…60 °C |
| Сақтау кезіндегі қоршаған ортаның температурасы | -40…60 °C |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 25 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 20000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Салмақ | 0.36 кг |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 50 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 6000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Уақыт-ағымдағы сипаттамалары | C |
| Модульдер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 54 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Серия | RESI9 |
- Бағасы: 13 665 ₸

