Резервтік авариялық кіріс қалқаны екі кіріс SHA8344-200-74 200A 35kA 400V IP31 контакторлары

бастап 424 416 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHA-834420074
Жіберу 06 сәуір 2026ША типті АВР қалқаны негізгі қоректендіру көзі жоғалған кезде қуат электр жабдықтары мен жарықтандыру құрылғыларының резервтік қуатына автоматты түрде ауысуға және желіде қалыпты кернеу қалпына келген кезде электр желілерін бастапқы күйіне қайтаруға арналған.
Жиынтықтың сипаттамасы
ША аспалы корпуста жиналады: ШМП-7-0 (1320х750х300мм) УХЛ3 IP31 ИК
Электрмен жабдықтау схемасы: негізгі/резервтік енгізу - тұтынушы.
Жұмыс режимі - бірінші енгізудің басымдығымен автоматты;
Кіріспе аппараттар - Автоматты ажыратқыш ВА88-35 3Р 200А 35кА IEK 2 дана;
Екі кірістегі фазаларды бақылау релесі;
Қуат бөлігі контакторларда орындалған - NXC-225 225A 230В/АС3 2НО+2НЗ CHINT 2 дана;
Алюминий МЕМСТ ток өткізгіш шинасы;
Жиынтықта N/PE кететін шиналар;
Құрылғы қалыпты жұмыс жағдайында жылудың, ылғалдылықтың немесе температураның үлкен өзгерістерінсіз тұрақты жұмыс істейді.
Жұмыс режимдерінің индикациялық шамдары есікке қойылған.
Қорғаныс функциялары:
- Жоғары кернеуден қорғау
- Төмен кернеуден қорғау
- Фазаның жоғалуынан қорғау
- Шамадан тыс жүктемеден қорғау
- Қысқа тұйықталудан қорғау
Бізбен жұмыс істеудің артықшылықтары
- Сертификатталған зауыттық корпустар және олардың коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда заманауи шешімдер мен сенімді және пайдалануға ыңғайлы аппаратура қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 200 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 25 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Автоматты |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Ауыстыру уақыты | 1 сек |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1320 мм |
| Ені | 750 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -15 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Резервті автоматты түрде енгізу |
| Қалқанның түрі | АДБ схемасы 2-1 контакторлар |
- Бағасы: бастап424 416 ₸

