РУСМ5111-3074, 10 А, 4 кВт, 4.5 кА, 400 В, IP54 басқару тартпалары

57 770 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:RUSM-51113074
Жіберу 28 мамыр 2026РУСМ5000 типті басқару жәшіктері қуаты 75 кВт дейінгі қысқа тұйықталған роторы бар ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді және автоматты түрде жұмыс істейтін аинхрондық электроқозғалтқыштарды жергілікті, қашықтықтан және автоматтық басқаруға арналып арналған қайталама-қысқа мерзімді режимдерде.
РУСМ5000 басқару жәшіктері ылғалдылығы жоғары үй-жайларда қолданылады және IP54 қорғау дәрежесімен жасалады.
Жәшіктер белгіленуіне және типтік индекске байланысты жинақталады: автоматты сөндіргіштермен, контакторлармен, жылу релелерімен, жарық-белгі беру арматурасымен және басқару аппаратурасымен (бастырма, қайта қосқыш), 16, Жолдардан тоқ қабылдағанда оларды пайдалану үшін пайдалану үшін оларды құрастырып алымдарды белгілеуші органдар арқылы пайдалану үшін пайдалану үшін тиісті белгілерге белгі салынды: Басты тізбектің номиналды кернеуі – 400 В, Басқару тізбегінің номиналды кернеуі – 230 В.
Жинақтаманың сипаттамасы
Қалқан мынадай жағдайда орындалған: Металл корпусы |МП-1-0 (395х310х220мм) У2 IP54
Енгізу мыс кабелінің ұсынылатын қимасы 5х6мм аспайды.
Кіріспе аппарат:
- Автоматты сөндіргіш ВА47-29 3Р 10А 4.5кА D IEK
Электр қозғалтқышты қорғау:
- РТИ-1307 релесі 7-10А IEK электржылытқыш
Коммутацияның күш беретін бөлігі:
Жұмыс тәртібі:
- қол (жергілікті)
- автоматты (230В АС басқару сигналы бойынша)
Индикация және басқару органдары жәшіктің есігінде орналасқан;
Шина және ток жүргiзетiн мыс сымдар;
N/PE шиналары жиынтықта шығатын шиналар;
Кабель сальниктерi жиынтығымен;
Төменгі кабельдерді беру;
Бізбен жұмыс кезіндегі сіздердің артықшылықтарыңыз
- Зауыттық коррозияға қарсы төзімділігі жоғары IEK корпусы.
- Құрал-жабдықтар мен қосалқы бөлшектердің сапасына күмәніңіз болмасын.
- Біздің компания ресми болып табылады дистрибьютор барлық жиынтықтаушылардың аккредиттеуі мен өндірушіден ТБК құрастыруға арналған сертификаты болады.
- Сіз дайын шешімді қосуға аласыз, барлық схемалар мен құжаттар қоса беріледі.
- Жабдыққа арналған кепілдік Пайдалануға берілген күнінен бастап 12 ай кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖБ-ны жинақтау кезінде МЕМСТ-тың ток өткізгіш шиналары мен өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Заманауилар аласыздар. сенімді шешімдер және ыңғайлы пайдалануда.
Бұйымның фотосуреті нақты ЖБҚ фотосуреті емес!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Электронды түрдегі сызба жоба бойынша ұсынылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 10 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 4 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Өндіруші | IEK |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 395 мм |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Электр қозғалтқышты басқару қорабы |
| Қалқанның түрі | ОРАҚ5111 |
- Бағасы: 57 770 ₸


