19 ысырмаға арналған басқару шкафы ШУЗ83-5441-3719 50А 100кА 400/230В реверсі автоматты реж. журнал.IP31 релесі

2 644 922 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHUZ-8354413719-1
Жіберу 23 сәуір 2026ШУЗ83 типті басқару шкафы 400В ысырма клапанының электр жетектерін жергілікті немесе қашықтан басқаруға арналған.
Ысырманы қосу және өшіру жәшіктің есігінде орналасқан түймелердің көмегімен немесе қашықтан басқару пульттері (түймелік бекеттер) арқылы жүзеге асырылуы мүмкін.
Шкаф 19 ысырманы қосуға арналған.
Жиынтықтың сипаттамасы
Шкаф жасалған: Металл едендік корпус ШМП-16.6.4-0 (1600х600х400мм) УХЛ3 IP31 IEK
Кіріспе мыс кабельдің ұсынылатын қимасы 5х35 мм артық емес.
Жұмыс режимдері SA1..19 қосқыштары арқылы таңдалады:
- Қашықтықтан басқару (батырмалық бекеттер)
- Жергілікті басқару, шкаф есігіндегі түймелермен
Диспетчерлеу мен автоматтандырудың қосымша мүмкіндіктері үшін орнатылған:
- PLR-S логикалық релесі. CPU1004(R) 220В айнымалы ток ONI экранымен
- PLR-S 220В AC ONI логикалық релесіне 8DI/8DO кеңейту 2 дана
Электр қозғалтқыштарын қорғауға және коммутацияға арналған кіріспе құрылғылар:
- Іске қосқыш NS2-25 6-10A 19 дана
- Қосымша байланыс NS2-AU11 (сигнал беру үшін)
Кірісті асқын кернеуден және басқа желінің бұзылуынан қорғау:
- Фазаны бақылау релесі ORF-08D 3 фазалы 2 істікшелі 127-265В айнымалы ток бейтарап басқарумен ONI
- Жарық диодты және ONI сынақ түймесі бар ORM-1 4C 220В айнымалы ток интерфейс релесі
- Ақ шам "НОРМА ЖЕЛІСІ"
Коммутацияның күштік бөлігі ашу-жабу (реверс)
Сигнализация және диспетчерлеу
- Жарық диодты және ONI сынақ түймесі бар ORM-1 4C 220В айнымалы ток интерфейс релесі 57 дана
- "АПАТ" сигналы сары шам
- "ЖАБЫҚ" сигналы жасыл шам
- "АШЫҚ" сигналы шам қызыл
Ысырмалар мен басқа сигналдарды қосу үшін бұрандалы терминалдар қарастырылған.
Жиынтықтағы кабельді щеткалы енгізу, кабельдерді төменгі беру.
Индикация және басқару элементтері шкафтың есігінде орналасқан;
Ток өткізетін мыс шинасы мен өткізгіштері;
Жиынтықта кететіндерге арналған N/PE шиналары;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема жоба бойынша электронды түрде ұсынылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Шкаф |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 50 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 100 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 19 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Шамадан тыс жүктеме көрсеткіші | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Минималды жұмыс температурасы | -15 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қалқанның түрі | Ысырмаларды басқару шкафы |
- Бағасы: 2 644 922 ₸







