Автоматты ажыратқыш NM1-250S/3Р 200A 25кА CHINT

31 716,72 ₸
- Бар
- Коды:126586
NM8N сериялы құйылған корпустағы автоматты ажыратқыштар номиналды кернеуі 690В және одан төмен жиілігі 50/60 Гц айнымалы ток тізбектерімен жұмыс істеуге арналған.
Тізбектер мен электр жабдықтарын шамадан тыс жүктемелерден, қысқа тұйықталулардан, қозғалтқыштың сирек іске қосылуы кезінде кернеудің төмендеуінен қорғауды қамтамасыз етеді.
МЕМСТ IEC 60947-1-2014 "Төмен вольтты тарату және басқару жабдықтары. Бөлім 1. Жалпы ережелер", ГОСТ IEC 60947-2-2014 "Төмен вольтты тарату және басқару жабдықтары. 2-бөлім. Ажыратқыштар", ГОСТ 30011.1-2012 (IEC 60947-1:2004) "Төмен вольтты тарату және басқару жабдықтары. 1 бөлім. Жалпы талаптар" (7.3 кіші бөлім).
Сертификаттар: МЕМСТ Р 50030.2 KEMA, RCC, GOST, ESC, UKrSEPRO, EK
Пайдалану шарттары
Температура диапазоны: -5-тен 70 С-қа дейін.
Теңіз деңгейінен биіктігі: 2000 м артық емес
Ажыратқышты орнату орнындағы ауаның рұқсат етілген салыстырмалы ылғалдылығы 40 С 0 температурада 50%-дан аспауы тиіс

CHINT таңдаудың 3 себебі
- Сапаны бақылау. Холдинг құрамында жаңа өнімдерді сынауға және DEKRA сертификаттарын беруге арналған жеке зертханасы бар. Әрбір бұйым сату алдында мұқият тексеруден өтеді.
- CHINT зауыттарында толығымен автоматтандырылған өндіріс бар. Осылайша компания өнім бағасын төмен деңгейде ұстайды.
- Барлық тауарлар сертификатталған. Сапа UL (АҚШ), VDE (Германия), KEMA (Нидерланды), EAC (Кеден одағы), RoHs халықаралық сертификаттарымен расталған. Соңғысы өнімдердің қоршаған ортаға зияны жоқ және адам денсаулығына қауіп төндірмейтініне сендіреді.
Техникалық сипаттамалар
| Деректерді тасымалдау функциясы | Жоқ |
| Полюстер саны | 3 |
| Номиналды кернеу, В | 690 |
| Оқшаулаудың номиналды кернеуі, В | 800 |
| Номиналды ажырату қабілеті, кА | 25 |
| Қысқа тұйықталу ажыратқышының іске қосылуын кідіріссіз реттеу диапазоны, А | 200 |
| Номиналды ток, А | 200 |
| Габариттік және орнату өлшемдері (ШхВхГ), мм | 105x376x98 |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы, °C | -40 ... +70 |
| Қорғау дәрежесі (IP) | IP30 |
| Ажырату қабілетінің коды | S |
| Айырғыштың түрі | Термомагниттік |
| Серия | NM1 |
| Қоршаған ортаның ластану дәрежесі | 3 |
Қорғаныс сипаттамалары
Барлық полюстер жүктелген кезде асқын жүктеме токтары аймағында (желілер мен жабдықтарды қорғауға арналған конструкциялар) ажыратқыштың іске қосылу уақыты.
| № | Сынақ тогы | I/In | Әсер ету уақыты | Ажыратқыштың күйі |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Істен шығу тогы (ажыратқыш ажыратылмауы тиіс) |
1.05 | номиналдыдан аспайтын ток кезінде 1 сағат номиналдыдан артық ток кезінде 2 сағат |
суық күй |
| 2 | Іске қосу тогы (ажыратқыш іске қосылуы тиіс) |
1.30 | номиналдыдан аспайтын ток кезінде 1 сағат номиналдыдан артық ток кезінде 2 сағат |
1 т. бойынша сынақтардан кейін бірден |
Барлық полюстер жүктелген кезде шамадан тыс жүктеме токтары аймағында (электр қозғалтқыштарын қорғауға арналған конструкциялар) сөндіргіштің іске қосылу уақыты (сипаттамалары ГОСТ Р 50030.4.1 сәйкес).
| № | Сынақ тогы | Әсер ету уақыты | Ажыратқыштың күйі | Номиналды токтардың ажыратқыштары үшін |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.0In | 2 сағат | суық күй | кез келген мәннің In |
| 2 | 1.2In | 2 сағаттан аз | 1 т. бойынша сынақтардан кейін бірден | кез келген мәннің In |
| 3 | 1.5In | 4 минуттан артық емес | суық күй | 10 ≤In ≤250 |
| 8 минуттан артық емес | суық күй | 250 ≤In ≤630 | ||
| 4 | 7.2In | 4 секундтан 8 секундқа дейін қоса алғанда | суық күй | 10 ≤In ≤250 |
| 6 секундтан 10 секундқа дейін қоса алғанда | суық күй | 250 ≤In ≤630 |
Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 200 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 690 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 25000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 98 мм |
| Биіктігі | 376 мм |
| Ені | 105 мм |
- Бағасы: 31 716,72 ₸

