Harmony RM35-T 5А 220 контроллері бар фазаларды басқару релесі...480VAC 2 байланыс SE

41 042 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:RM35TF30
Жіберу 13 мамыр 2026Бұл Harmony RM35-T көп функциялы басқару релесі 3 фазалы желілердегі қуат тізбектерін басқаруға мүмкіндік береді.
Бұл модульдік көп функциялы 3 фазалы басқару релесі өнеркәсіптік және құрылыс басқару панелдеріндегі электрлік параметрлерді бақылау үшін өте қолайлы.
Жүктерді көтеру, буып-түю, лифтілер, тоқыма бұйымдары, су сияқты өнеркәсіптік автоматтандыру қолданбаларының кең ауқымында қолданылады.
Құрылғыда таңдауға болатын жад функциясы, басқару күйін көрсетуге арналған кірістірілген жарық диоды, бұрандалары бар триммерлер арқылы қарапайым және дәл баптаулары бар пломбаланатын қақпақ бар.
Өшіруді автоматты түрде басқаруды қамтамасыз етеді және ақауларды жылдам анықтау және жою үшін пайдаланушыға ақаулар туралы хабарлайды.
Аппараттық логикалық автоматтандырылған жүйелерде таңдалған кең ауқымды таңдауға арналған көп функциялы контроллер ескі қондырғыларды PLC қолданбай қалпына келтіруге өте ыңғайлы.
Harmony Control бақылау және басқару релесі – қозғалтқыштарды және басқа жабдықтарды қорғауға, сондай-ақ деңгей, жылдамдық және температура сияқты физикалық айнымалыларды басқаруға арналған инновациялық өнімдер желісі. Бақылау және басқару релелері цифрлық трансформация дәуірінің талаптарын қанағаттандырады және қолданбалардың кең ауқымына жарамды.
Harmony Control басқару релесі желісінің айрықша ерекшелігі - NFC технологиясын қолдана отырып параметрлерді орнату мүмкіндігі.
Harmony басқару релесінің артықшылықтары
Кең ассортимент
Операциялық қажеттіліктеріңізді қанағаттандыру үшін кең бақылау параметрлері (фаза, ток, кернеу, сұйықтық деңгейі, жиілік, жылдамдық, температура және сорғыны басқару).
Тиімділіктің жоғарылауы
Қатты ластанған желілерге байланысты күтпеген үзілістердің ықтималдығын азайтатын шынайы орташа квадраттық мәнді (RMS) өлшеу.
Ақаулықтарды жою уақытын қысқарту
Реледегі ақаулық сигналын жібермей, шығыс тізбегін лезде тексеруге мүмкіндік беретін диагностикалық түйме.
Жетілдірілген үш фазалы басқару
NFC басқару релесі арқылы жеңілдетілген өнім таңдауын, теңдесі жоқ дәлдікті, профилактикалық қызмет көрсетуді және жоғары қауіпсіздікті бағалаңыз.
| Серия | Гармонияны басқару релесі |
|---|---|
| Релелік қорғаныс түрі | Көп функциялы басқару релесі |
| Өнім түрі | Фазаларды бақылау релесі |
| Өнімді қолданудың арнайы саласы | 3 фазалы қоректендіру үшін |
| Релелік қорғаныстың атауы | RM35TF |
| реле арқылы басқарылатын параметрлер | Терезе режиміндегі минималды және максималды кернеу Фазалардың кезектесу тәртібі Фазаның үзілуін анықтау Асимметрия |
| өлшеу диапазоны | 220...480 V Айнымалы ток |
| time delay | Теңшелетін 0.1...10 с, +/- 10% толық масштабты мәндер Tt- time delay upon fault |
| шығыс байланыстары | 2 ауыстырып қосқыш. |
| Номиналды шығыс тогы | 5 A |
| Байланыстар түрі | 2 ауыстырып қосқыш. |
| [Uc] басқару тізбегінің кернеуі | 220...480 Жылы |
| [Un] rated nominal voltage | , өздігінен жұмыс істейтін қуат |
|---|---|
| қоректендіру кернеуінің шектері | 194...528 миль айнымалы ток, 3 фаза |
| қалпына келтіру уақыты | 480 В кезінде 1500 мс |
| макс. коммутацияланатын кернеу | 250 миль Айнымалы ток 250 миль Тұрақты ток |
| коммутациялық қабілет, В·А | 1250 VA |
| минималды коммутацияланатын ток | 10 мА 5В Тұрақты ток |
| макс. коммутацияланатын ток | 5 A Айнымалы ток 5 A Тұрақты ток |
| Басқару тізбегінің кернеу шектері | - 12 % + 10 % Un |
| тұтынылатын қуат, ВА | 0...22 VA 400 В Айнымалы ток 50 Гц |
| кернеуді анықтау шегі | < 194 V |
| Басқару тізбегінің ток жиілігі | 50...60 Hz +/- 10 % |
| өлшеу кернеуінің шектері | 176...528 миль Айнымалы ток |
| гистерезис | 2 % |
| delay at power up | 650 ms |
| Maximum measuring cycle | 140 ms шынайы әрекетке сәйкес өлшеу циклі. мәніне |
| кернеуді реттеу шегі | Таңдалған БҰҰ-ның 2...20% -12...-2% 220В ауыспалы ток диапазонында +2...+10% 480В ауыспалы ток диапазонында |
| кернеу диапазоны | 220...480 В Желілік кернеу |
| теңгерімсіздік көрсеткішінің тапсырмасы | Таңдалған БҰҰ-ның 5...15% |
| позициялаудың қайталануы | кешігу үшін 0,3% кіріс және өлшеу тізбегі үшін 0,5% |
| өлшеу қателігі | кернеудің өзгеруімен бүкіл диапазон бойынша < 1% температураның өзгеруімен 0,05 %/°C |
| Іске қосылу уақыты | < 200 ms (ақау болған жағдайда) |
| оқшаулау кедергісі | IEC 60255-5 стандартына сәйкес > 500 мΩ 500 В тұрақты ток IEC 60664-1 стандартына сәйкес > 500 мΩ 500 В тұрақты ток |
| [Ui] оқшаулаудың номиналды кернеуі | 400 миль IEC 60664-1 сәйкес |
| Қоректендіру желісінің жиілігі | 50/60 Hz +/- 10 % |
| жұмыс жағдайы | Номиналды мәндердің нашарлауынсыз кез келген жағдай |
| қосылымдар – терминалдар | Бұрандалы қысқыштар, 1 x 0,5...1 x 4 мм2 (AWG 20...AWG 11) құлақшасы жоқ қатты кабель Бұрандалы қысқыштар, 2 x 0.5...2 x 2.5 мм2 (AWG 20...AWG 14) құлақшасы жоқ қатты кабель Бұрандалы қысқыштар, 1 x 0,2...1 x 2,5 мм2 (AWG 24...AWG 12) кабель ұшымен икемді Бұрандалы қысқыштар, 2 x 0,2...2 x 1,5 мм2 (AWG 24...AWG 16) кабель ұшымен икемді |
| қатайту сәті | IEC 60947-1 сәйкес 0,6...1 Н·м |
| корпус материалы | Өздігінен сөнетін пластик |
| Жергілікті индикация | Қуат қосулы: жарық диоды (жасыл) Реле ҚОСУЛЫ: жарық диоды (сары) Апат: жарық диоды (сары) |
| Монтаждық тірек | IEC 60715 стандартына сәйкес 35 мм симметриялық DIN рельсі |
| Электрлік тозуға төзімділік | 100000 циклдар |
| Механикалық тозуға төзімділік | 30000000 циклдар |
| жұмыс жиілігі | <= 360 операция/сағ толық жүктеме |
| Қолдану санаты | IEC 60947-5-1 сәйкес AC-12 IEC 60947-5-1 сәйкес AC-13 IEC 60947-5-1 сәйкес AC-14 IEC 60947-5-1 сәйкес AC-15 DC-12 IEC 60947-5-1 сәйкес DC-13 IEC 60947-5-1 сәйкес |
| қауіпсіздік және сенімділік туралы мәліметтер | MTTFd = 399.5 жыл B10d = 360000 |
| Ені | 35 mm |
| Таза салмақ | 0,13 kg |
| Басқару түрі | Сынақ түймесі жоқ |
| Электромагниттік үйлесімділік | Өнеркәсіптік ортаға арналған стандартты сәулелену conforming to IEC 61000-6-4 Стандартн. тұрғын үйлерге арналған радиация, коммерциялық және шағын conforming to IEC 61000-6-3 Өнеркәсіптік ортаға төзімділік conforming to IEC 61000-6-2 |
|---|---|
| Стандарттар | IEC 60255-1 |
| Сертификаттар | GL UL CSA МЕМСТ C-Tick |
| Таңбалау | СЕ |
| Директивалар | 89/336/EEC - электромагнитті сәйкестік 73/23/EEC — төмен вольтты жабдық туралы директива |
| Сақтау кезіндегі қоршаған ортаның температурасы | -40…70 °C |
| қоршаған ортаның жұмыс температурасы | -20…50 °C |
| салыстырмалы ылғалдылық | МЭК 60068-2-30 сәйкес 55 °C температурада 95% |
| Дірілге төзімділік | IEC 60068-2-6 стандартына сәйкес 0,35 мм (жиілік= 5...57,6 дюйм) 1 gn (жиілік= 57,6...150 дюйм) IEC 60255-21-1 стандартына сәйкес |
| Соққыға төзімділік | IEC 60255-21-1 стандартына сәйкес 11 мс үшін 15 гн |
| IP қорғау дәрежесі | IP20 IEC 60529 сәйкес (қысқыштар) IP30 IEC 60529 сәйкес (корпус) |
| Ластану дәрежесі | 3 IEC 60664-1 сәйкес |
| Асқын кернеу санаты | III IEC 60664-1 сәйкес |
| оқшаулауды сынау кернеуі | 2 кВ Айнымалы ток 50 Гц, 1 мин. |
| қуатты сіңірмей кернеу импульсі | 4 шаршы метр |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| Ажыратылатын түйіспе саны | 2 д. (дана) |
| Жабылатын контактілер саны | 2 д. (дана) |
| Корпус материалы | Пластик |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 4 шаршы мм |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Дисплей | Жоқ |
| Көрсеткіш | Жарық |
| Жарықдиодты түс | Қызыл |
| Фазалық реттілікті бақылау | Иә |
| Фазаның жоғалуын бақылау | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Фазалар саны | 3 |
| Номиналды ток | 5 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Максималды іске қосу кернеуі | 480 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 35 мм |
- Бағасы: 41 042 ₸

