ЯТп төмендеткіш трансформаторы бар жәшік-0.25 230/12-3 36 УХЛ4 IP30 IEK

45 440 ₸
- Бар
- Коды:MTT13-012-0250
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
Жергілікті немесе техникалық қызмет көрсететін жарықтандыруды қуаттандыруға, сондай-ақ портативті шамдар мен құралдарды қосуға арналған. ЕТП жәшіктерінің жиналмалы металл корпусы бар, оның ішінде орнатылған:
- қуаты 250 Вт ОСО-0,25 бір фазалы төмендеткіш трансформатор;
- автоматты ажыратқыштар ВА47-29;
- штепсельдік розетка;

Артықшылықтары
- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Шағын габаритті конструкция.
- Жоғары технологиялылық және пайдаланудың қарапайымдылығы.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Эстетикалық сыртқы түрі.
- Сәйкестік сертификаты.
Техникалық сипаттамалар
| Трансформалардың бастапқы орамасының номиналды жұм кернеуі, В | 230±5% |
| Трансформалардың қайталама орамасының номиналды құл кернеуі, В | 12±5% |
| Бастапқы номин ток, Ал | 2 |
| Екіншілік номин ток, Ал | 21 |
| Корпуста жиынтықта | Иә |
| Беттің қорғаныш жабыны | Эпоксидті-полиэфирлі бояу |
| IEC 85 СОГЛ материалының оқшаулағыш түрі | A |
| Кабель түрі | ВВГ |
| Жерге тұйықтау жүйесінің түрі | TN-S |
| Номин импульсті төзімді кернеу, кВ | 2,5 |
| Қысқа тұйықталу кезіндегі беріктік, кА | 4,5 |
| Екіншілік кернеу 1, В | - |
| Биіктігі, мм | 130 |
| Сым өзектерінің қимасы, мм2 | 1,5...2,5 |
| Оқшаулаудың электрлік беріктігінің номині, В | 600 |
| Салмағы, кг | 6 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP30 |
| Модульдік орындау | Жоқ |
| Бастапқы кернеу 1, В | - |
| Тереңдігі, мм | 155 |
| Номин жиілігі, Гц | 50 |
| Ені, мм | 220 |
| Отн қысқа тұйықталу кернеуі, пайыз | - |
| Функционалдық блоктардың электр қосылыстарының типі | FFX |
| Номиналды толық қуат, ВА | 250 |
| Пайдалану температурасы, °C | -5...+40 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабдық түрі | Қорап |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Фазалар саны | 1 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 12 В |
| Номиналды ток | 21 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 4 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 30 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Массасы | 6 кг |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Трансформатор | |
| Трансформатор түрі | Төмендету |
| Бастапқы орамның кернеуі | 230 В |
| Екінші реттік орамның кернеуі | 12 В |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Штепсельдік розетка | Иә |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қайталама ораманың кернеуі (В) | 12 |
- Бағасы: 45 440 ₸


