Тегіс шайба M8

13 ₸
- Бар
- Коды:CLP1M-SH-8
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тегіс шайба науалар мен керек-жарақтарды бір-біріне қосу үшін, сондай-ақ жүк көтергіш беттерге бекіту үшін қолданылады.
Артықшылықтары
- Аппараттық қосылыстар элементтерінің конструкциясы ең алдымен монтаждаудың ыңғайлылығы мен жылдамдығына бағытталған.
Техникалық сипаттамалар
| Ішкі диаметрі, мм | 8.4 |
| Метрикалық өлшемі бар болттар үшін қолайлы-М | 8 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Қалыңдығы, мм | 1.6 |
| Материал | Болат |
| Сыртқы диаметрі, мм | 16.0 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышталған болат |
| Қиғаш | Иә |
| Шыңдалған | Жоқ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Шайба түрі | Тегіс |
| Метрикалық бұранда, М | 8 мм |
| Ішкі диаметрі | 8.4 мм |
| Сыртқы диаметрі | 16 мм |
| Жуғыштың қалыңдығы | 2 мм |
| Шайба материалы | Болат |
| Қамту | Мырыш |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 13 ₸

