Шаң өткізбейтін қалқан корпусы Kaedra 18 модуль ip65 IK09-дан 125А-ға дейін Mureva SE

38 359,44 ₸
- Қолжетімді емес
- Коды:13982
Шаң-ылғалдан қорғалған қалқандар IP65 Kaedra
IP65 Kaedra қалқандары жоғары қауіпсіздігімен және функционалдылығымен, эргономикасымен және тартымды дизайнымен ерекшеленеді.
Қалқандар персонал мен жабдықты, атап айтқанда тұрғын үйлер мен қоғамдық нысандарды, өнеркәсіптік секторды қорғауды арттыруды қажет ететін орталарда пайдалану үшін өте қолайлы.
IP65 Kaedra қалқандары 3-тен 72 модульге дейінгі 7 стандартты өлшемде шығарылады және модульдік жабдықты 125А токқа дейін және модульдік емес жабдықты перфорацияланған схемалық платаға орнатуға мүмкіндік береді.

Көпфункционалдылық және тиімділік
Kaedra көп функциялы су өткізбейтін DIN шкафтарының желісі жабдықты тарату және басқару, сондай-ақ электрмен жабдықтау үшін тамаша шешім болып табылады.
• Уақытты үнемдеу: Қосылу ыңғайлылығы, жылжыту және тасымалдау оңай.
• Орнатудың қарапайымдылығы: Түймелерді, розеткаларды және басқа да көптеген модульдік емес тарату құрылғыларын орнатуға өте ыңғайлы.
• Мінсіз әрлеу: Kaedra ассортименті дизайнның, жабдықтың және сенімділіктің тепе-теңдігімен ерекшеленеді.
Сонымен қатар, Kaedra шкафтарын жабдықтың ассортиментін шамадан тыс кеңейтуді қажет етпей-ақ әртүрлі конфигурацияларда біріктіруге болады, бұл барлық талаптарды қанағаттандыруға толық еркіндік береді.
Каедраның артықшылықтары
Икемділік
Kaedra шкафтары үш негізгі функцияны қамтамасыз етеді: жабдықты тарату, электрмен жабдықтау және электрмен басқару. IP65 және IK09 қорғаныс дәрежелері бар су өткізбейтін шкафтардың толық желісі түймелерді, модульдік емес тарату құрылғыларын және басқа электр жабдықтарын қорғау үшін өте қолайлы.
Қолданудың әмбебаптығы
Масштабтаудың жоғары әлеуеті. Kaedra шкафтары қоршаған ортаның архитектуралық ерекшеліктеріне қарамастан өнеркәсіптік және коммуналдық секторға оңай бейімделеді. Kaedra жабдығы модульдік корпустардың, розеткалары бар шкафтардың және интерфейс модульдерінің толық үйлесімділігін қамтамасыз етеді. Оларды объектідегі орналастыру және конфигурациялау ерекшеліктеріне қарай қажетінше біріктіруге болады.
Беріктік және стильді дизайн
Дөңгеленген пішін мен эргономика, сондай-ақ корпустардың практикалық сұлбасы мен жоғары сапалы тегіс жабыны олардың шаңнан, ылғалдан және соққы жүктемелерінен мінсіз қорғалғанын көрсетеді. Мөлдір есіктер жабдықтың жай-күйін лезде визуалды бақылауды қамтамасыз етеді. Осы қасиеттердің арқасында Kaedra құрылғылары кез келген ортаға тамаша сәйкес келеді.
Сипаттамалары
Каедра желісі туралы фактілер• Қатал жағдайларда пайдалануға төзімділік (IP65, IK09)
• Құрылғылардың оңтайлы көрінуін қамтамасыз ететін мөлдір, ауыстырылатын есік
• Екі болтты бекіту нүктесі бар топсалардың және кілтпен құлыптау мүмкіндігінің арқасында сенімді жабу
• Саңылаулары бар кабель кірістерінің көрсеткіші, қосылатын саңылаулардың ыңғайлы орналасуы, корпустың артқы жағындағы ұзын саңылаулар, алынбалы шасси, терминал блоктары мен кабельдік белдіктерді орнатуға арналған көгершін қыстырғыштары
| Серия | Mureva |
|---|---|
| Өнімнің атауы | Mureva Enclosure |
| Өнім түрі | Қорғаныс корпусы |
| Шкафтың/тіректің түрі | Модульдік құрылғыларға арналған шкаф |
| Монтаждық платаның сипаттамасы | Тесілген |
| Қалқанды монтаждау | Беті |
|---|---|
| Қадам 9 мм | 36 |
| Модульдер саны бір қатарда 18 мм | 18 |
| Модульдердің жалпы саны 18 мм-ден | 18 |
| Көлденең қатарлар саны | 1 |
| Оқшаулау сыныбы | ІІ сынып Қос оқшаулау |
| Жабдық жиынтықта | таңбалауға арналған 1 жиынтық 1 монтаждық тақтайша 1 терминал блогы, 22 тесік 1 Терминал блогының тірегі |
| Алдыңғы қақпақтың түрі | Мөлдір Мультимедиялық қалқан |
| Бөлінетін қуат [Вт] | 34 W |
| [In] номиналды ток | 90 A |
| Рейки түрі | DIN |
| ISO PG алдын ала түйреуіштерінің саны | 17 |
| Терминалдық блоктардың саны | 1 жер (Бұрандалы қосылыс) 22-мен шығатын сызықтар |
| Тарату блогының шығатын желілері | 11 x 16 mm² + 11 x 10 mm² |
| Блоктау параметрлерінің сипаттамасы | Қосымша құлып |
| Шкафтың материалы | Өздігінен сөнетін пластик |
| Ені | 448 mm |
| биіктігі | 280 mm |
| Тереңдігі | 160 mm |
| Ішкі тереңдік | 88 mm |
| Түсі | Мөлдір жасылесік: Ашық сұр (RAL 7035)шкаф: |
| Стандарттар | IEC 60670 EN 50262 МЭК 61439-3 IEC 60695-2-1 |
|---|---|
| Отқа төзімділік | IEC 60695-2-1 сәйкес 650 °C |
| IP қорғау дәрежесі | IP65 IEC 60529 сәйкес |
| Соққыға төзімділік дәрежесі IK | IK09 EN 50102 стандартына сәйкес |
| Environmental characteristics (UV) | УК-ға төзімді: ISO 4582:2010 стандартына сәйкес 3-сынып ISO 4892-2:2013 стандартына сәйкес ультракүлгін сәулелердің әсерінен ыдырауға арналған сынақ |
| Асқын кернеу санаты | II |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы | -25…60 °C |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| Пайдалану түрі | Әмбебап |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Номиналды ток | 125 А |
| Серия | KAEDRA |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 450 мм |
| Тереңдігі | 160 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 280 мм |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Модульдер саны | 18 |
| Алдыңғы есік | Құлып жоқ, Шыны |
| Алдыңғы есікті ашу | Сол жақ |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы, Шкафтың қақпағы арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Ашық сұр |
| Шкафты жеткізу | Жиналған түрінде |
- Бағасы: 38 359,44 ₸


