ЩУ-ТЕРМ желдетуді басқару қалқаны-5114-3774- Ф 50А 4.5кА 230В қыздырумен IP31

93 992 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU04-SHUOBF-51143774-01
Жіберу 06 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ЩУ-ТЕРМ-1501Ф бір фазалы желдеткіш пен жылытқышты басқаруға арналған.
Жұмыс режимдері:
- Желдеткіш
- Жылытқышы бар желдеткіш (жылыту)
Барлық басқару элементтері мен индикациялар қалқанның есігінде көрсетіледі.
Жиынтықтың сипаттамасы
Мыс кіріс кабелінің ұсынылатын қимасы 5х16 мм артық емес;
Көксерке аспалы түрде жасалған Корпус металл ШМП-2-2 (500х400х220мм) УХЛ3 IP31 IEK;
Кіріспе аппараттар:
Коммутация және енгізуді қорғау: Автоматты ажыратқыш ВА47-29 2Р 50А 4.5кА С IEK;
Басқарма
Қолмен ІСКЕ ҚОСУ-ТОҚТАТУ түймелері
Желдеткіштің электр қозғалтқышын қорғау
Коммутация
- Контактор КМИ-35012 50А 230В/АС3 1НО 1НЗ IEK жылытуға
- Контактор КМИ-10910 9А 230В/АС3 1NО IEK желдеткіш
Басқару тізбегін қорғау
Индикация және сигнализация
- "ЖЫЛЫТУ ЖҰМЫСЫ" сигналдық шамы қызыл;
- "ЖЕЛДЕТКІШ ЖҰМЫСЫ" сигнал шамы көк;
Шиналар мен өткізгіштер
Ток өткізгіштер: мыс МЕМСТ;
Жиынтықта кететіндерге арналған N/PE шиналары.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Электрондық схема жоба бойынша ұсынылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 100 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 8 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 10 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 10 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Жылытуды басқару қалқаны |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 600 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 93 992 ₸







