Дабыл шамы AD22DS (LED) матрица d22мм жасыл 110В АС/DC IEK

732 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:BLS10-ADDS-110-K06
Жіберу 13 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жарық сигнал индикаторлары электр тізбектерінің күйін көрсетуге арналған.
Электр қалқандарында, өнеркәсіптік жабдықтарда және энергиямен жабдықтау объектілерінде қолданылады.
Түрлі түсті опциялар қалқандар мен панельдерді тиімді орналастыруға мүмкіндік береді.

Артықшылықтары
- Елеусіз құны, жоғары сенімділігі және орнатудың қарапайымдылығы
- Кең ассортимент кез келген күрделіліктегі шкафты жабдықтауға мүмкіндік береді
Техникалық сипаттамалар
| Тесік диаметрі | 22 мм |
| Кернеу түрі | Өзгерістер./тұрақты. (AC/DC) |
| Линзаның түсі | Жасыл |
| Ұзындығы | 53.0 мм |
| Жарық индикаторларының саны | 1 |
| Пайдалану температурасы | -25-тен +40 °C-қа дейін |
| Номин құл кернеу Ue | 110 Жылы |
| Шамның түрі | Жарық диоды. жарық көзі (LED) |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP40 |
| Жиынтықта шамдардан | Иә |
| Алдыңғы сақинамен | Жоқ |
| Линзаның құрылымы | Дөңгелек (-тер) |
| Шам қақпағының түрі | Басқалар |
| Объектив түрі | Жазық (-тар) |
| Тұтынылатын ток | ≤20 мА |
| Алмалы-салмалы шам | Жоқ |
| Жарық сүзгісінің корпусының диаметрі | 30 мм |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Шам түрі | Сигнал |
| Жарықдиодты түс | Жасыл |
| Кернеу | 110 В |
| Жарқырау түсі | Жасыл |
| Шамдардың қызмет ету мерзімі | 6000 сағат (сағ) |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жарық көзі | SMD жарықдиодты блок |
| шашыратқыштың материалы | Пластик |
| Жабдық түрі | Сигналдық шам |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Пластик |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 53 мм |
| Түтік диаметрі | 30 мм |
| Диаметрі | 22 мм |
- Бағасы: 732 ₸

