Резервтік авариялық кіріс қалқаны екі кіріс SHU8343-72A2 63A 25kA 400V басымдықты таңдау IP31 контакторлары

188 730 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHU-8343722-A
Жіберу 06 сәуір 2026ША типті АВР қалқаны негізгі қоректендіру көзі жоғалған кезде қуат электр жабдықтары мен жарықтандыру құрылғыларының резервтік қуатына автоматты түрде ауысуға және желіде қалыпты кернеу қалпына келген кезде электр желілерін бастапқы күйіне қайтаруға арналған.
Жұмыс сипаттамасы
Екі кірістегі кернеудің болуы мен деңгейі екі фазалық бақылау релесі арқылы бақыланады.
Енгізулерде орнатылған Автоматты ажыратқыш ВА88-32 3Р 63А 25кА 690В MASTER IEK 1QF және 2QF
Басқару желілерін қысқа тұйықталу токтарынан және шамадан тыс жүктеме токтарынан қорғау үшін Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 6А 4.5кА В KARAT IEK QF1 және QF2;
Қуатты ауыстыру күштік контакторлар арқылы жүзеге асырылады КМИ-48012 80А 230В/АС3 1NO 1NC СЭК КМ1 және КМ2;
Басқару арқылы ORM-1 4C 220В AC интерфейстік релесі K1 және K2;
Басымдықты енгізуді таңдау SA1 жұдырықша қосқышы арқылы жүзеге асырылады;
Егер екі кірісте де кернеу болса, басымдық таңдалған кіріс бірінші болып қосылады
ауыстырып-қосқыш ережелері
I - бірінші енгізу
II - екінші енгізу
0 - екі кіріс те өшірілген
Егер екінші енгізудің басымдығы таңдалса, онда екінші кірісте кернеу болған кезде KM2 контакторы жабылады және жүктеме екінші кірістен қуат алады;
HL1 және HL2 шамдары жалғанған кіріс туралы сигнал береді;
Шамдардың ешқайсысы жанбайтын жағдай екі кірісте де кернеудің жоқтығын білдіреді;
Жиынтықтың сипаттамасы
ША аспалы корпуста жиналады: Корпус металл ШМП-3-0 (650х500х220мм) УХЛ3 IP31 IEK
Электрмен жабдықтау схемасы: негізгі/резервтік енгізу - тұтынушы.
Жұмыс режимі - енгізудің басымдылығын таңдаумен автоматты;
Тоқ өткізгіш мыс өткізгіштер МЕМСТ;
Жиынтықта N/PE кететін шиналар;
Құрылғы қалыпты жұмыс жағдайында жылудың, ылғалдылықтың немесе температураның үлкен өзгерістерінсіз тұрақты жұмыс істейді.
Жұмыс режимдерін индикациялау шамдары мен ажыратқыш есікке қойылған.
Қорғаныс функциялары:
- Жоғары кернеуден қорғау
- Төмен кернеуден қорғау
- Фазаның жоғалуынан қорғау
- Шамадан тыс жүктемеден қорғау
- Қысқа тұйықталудан қорғау
Бізбен жұмыс істеудің артықшылықтары
- Сертификатталған зауыттық корпустар және олардың коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда заманауи шешімдер мен сенімді және пайдалануға ыңғайлы аппаратура қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 63 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 25 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Ауыстыру уақыты | 1 сек |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Өндіруші | IEK |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 650 мм |
| Ені | 500 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Жоқ |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Резервті автоматты түрде енгізу |
| Қалқанның түрі | АДБ схемасы 2-1 контакторлар |
- Бағасы: 188 730 ₸


