Автоматты ажыратқыш NM1-63S/3Р 50A 15кА CHINT*

15 019,20 ₸
- 10 дана бар
- Коды:126682
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Кернеуі 690 В дейінгі желілер үшін 50 ампер NM1-125S қуат ажыратқышы.
Сертификаттар: МЕМСТ Р 50030.2 KEMA, RCC, GOST, ESC, UKrSEPRO, EK
Пайдалану шарттары
Температура диапазоны: -5-тен 70 С-қа дейін.
Теңіз деңгейінен биіктігі: 2000 м артық емес
Ажыратқышты орнату орнындағы ауаның рұқсат етілген салыстырмалы ылғалдылығы 40 С 0 температурада 50%-дан аспауы тиіс
Техникалық сипаттамалар
| Оқшаулаудың номиналды кернеуі, В | 500 |
| Номиналды импульстік төзімді кернеу Uimp , В | 6 |
| Номиналды жұмыс кернеулері, В | 415 |
| Иондану аймағының қашықтығы, мм | ≤50 |
| Ажырату қабілеті кластары | S |
| Полюстер саны | 3 |
| Номиналды шекті ең жоғары ажырату қабілеті (Icu, ғА Rms) (қолданыстағы мән). Сынақ циклі: О - t - СО*. AC 220/230/240В. |
20 |
| Номиналды шекті ең жоғары ажырату қабілеті (Icu, ғА Rms) (қолданыстағы мән). Сынақ циклі: О -t - СО*. AC 380/400/415В. |
15 |
| Номиналды шекті ең жоғары ажырату қабілеті (Icu, ғА Rms) (қолданыстағы мән). Сынақ циклі: О -t - СО*. AC 660/690В. |
|
| Номиналды жұмыс ең үлкен ажырату қабілеті Ics, ғА (қолданыстағы мән). Сынақ циклі: O - t - CO - t- CO*. |
50% |
| Оқшаулау функциясы | ■ |
| Қолдану сыныбы | A |
| Алдыңғы қосылу | ■ |
| Шиналармен артқы біріктіру | ■ |
| Тәуелсіз ағытпа | ■ |
| Минималды кернеуді босату | ■ |
| Қосалқы байланыстар | ■ |
| Сигналдық байланыстар | ■ |
* Сынақ циклдеріндегі О, t, CO таңбалары мынаны білдіреді:
О – алдын ала қосылған ажыратқыштың Қ.З. тогы пайда болған кездегі автоматты ажырату операциясы;
t – қысқа тұйықталу жағдайында сыналған кездегі екі ретті операция арасындағы уақыт аралығы (3 минут);
БІРЛЕСІП – қысқа тұйықталуға қосу операциясы, одан кейін автоматты түрде өшіру операциясы.
Қорғаныс сипаттамалары
Барлық полюстер жүктелген кезде асқын жүктеме токтары аймағында (желілер мен жабдықтарды қорғауға арналған конструкциялар) ажыратқыштың іске қосылу уақыты.
| № | Сынақ тогы | I/In | Әсер ету уақыты | Ажыратқыштың күйі |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Істен шығу тогы (ажыратқыш ажыратылмауы тиіс) |
1.05 | номиналдыдан аспайтын ток кезінде 1 сағат номиналдыдан артық ток кезінде 2 сағат |
суық күй |
| 2 | Іске қосу тогы (ажыратқыш іске қосылуы тиіс) |
1.30 | номиналдыдан аспайтын ток кезінде 1 сағат номиналдыдан артық ток кезінде 2 сағат |
1 т. бойынша сынақтардан кейін бірден |
Барлық полюстер жүктелген кезде шамадан тыс жүктеме токтары аймағында (электр қозғалтқыштарын қорғауға арналған конструкциялар) сөндіргіштің іске қосылу уақыты (сипаттамалары ГОСТ Р 50030.4.1 сәйкес).
| № | Сынақ тогы | Әсер ету уақыты | Ажыратқыштың күйі | Номиналды токтардың ажыратқыштары үшін |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.0In | 2 сағат | суық күй | кез келген мәннің In |
| 2 | 1.2In | 2 сағаттан аз | 1 т. бойынша сынақтардан кейін бірден | кез келген мәннің In |
| 3 | 1.5In | 4 минуттан артық емес | суық күй | 10 ≤In ≤250 |
| 8 минуттан артық емес | суық күй | 250 ≤In ≤630 | ||
| 4 | 7.2In | 4 секундтан 8 секундқа дейін қоса алғанда | суық күй | 10 ≤In ≤250 |
| 6 секундтан 10 секундқа дейін қоса алғанда | суық күй | 250 ≤In ≤630 |

Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 70 град. |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 63 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 415 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 15000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 91 мм |
| Биіктігі | 135 мм |
| Ені | 76 мм |
- Бағасы: 15 019,20 ₸



