Автоматты ажыратқыш ВА57-35-340010 80А 40кА 10In 690AC УХЛ3 КЭАЗ

36 499,68 ₸
- Бар
- Коды:108626
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КЭАЗ ВА57-35 сериялы үш полюсті автоматты ажыратқыштар жиілігі 50 және 60 Гц және 110/220/440 В тұрақты токтың айнымалы ток кернеуі 400/690 В электр тізбектерінде қолдануға, оларды қысқа тұйықталу токтарынан, шамадан тыс жүктеме токтарынан, кернеудің жол берілмейтін төмендеулерінен қорғауға, сондай-ақ сирек пайдалануға арналған. қосу және өшіру.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Ажырату қабілеті – 110 кА (DC) дейін, 44 кА (AC) дейін
- Электромагниттік ағытқыштардың бекітілген қондырғыларының кең желісі;
- Реттелетін жылу және электромагниттік ағытпалары бар конструкциялар іске қосу және пайдалану кезінде жүктемені реттеуге, электрмен жабдықтау жүйелерін жаңартуға (жүктемені арттыруға), қорғаныс селективтілігін реттеуге мүмкіндік береді
- Автоматты сөндірудің қосалқы контактілері (АК) және қосалқы дабыл контактілері (АК)
- Тәуелсіз ағытушы (НР)
- Минималды (РМН) және нөлдік кернеудегі (СТН) айырғыштар
- Электромагниттік жетек (ЭЖ)
- Есік арқылы жұмыс істеуге арналған қолмен қашықтан басқару пульті
- Құлыптау құрылғысы
- Жылжымалы орындау
- Стационарлық ажыратқыштың артқы бекітпесі
- Қысқыштар мен керек-жарақтар жинақтарының үлкен таңдауы
Негізгі сипаттамалары
Жіктеу
- Негізгі орнату нүктесі: иә
- ETIM санаты: Трансформаторлар мен генераторлық қондырғыларды қорғауға арналған қуатты ажыратқыш (EC000228)
- Бұйым түрі: Автоматты ажыратқыш
Өлшемдері мен материалдары
- Бұйымның габариттері: Ені (мм): 112
- Бұйымның габариттері: Биіктігі (мм): 175
- Бұйымның габариттері: Тереңдігі (мм): 130
Электротехникалық сипаттамалары
- Полюстер саны: 3
- Номиналды ток In (А): 250
- Ток жиілігі (Гц): 50/60
- Токтың түрі: AC
- Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі Ue (V): 690
- Айнымалы токтың шекті коммутациялық мүмкіндігі Icu (ғА): 18
- Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі Ue (V)2: 400
- Айнымалы токтың шекті коммутациялық қабілеті Icu (ғА)2: 40
- Қосалқы (еркін) байланыстар: Жоқ
- Жетектің болуы: қолмен
- Қысқа тұйықталу токтарының ажыратқыштарының орнату нүктесі: 2500А
- Тәуелсіз ағытқыштың болуы: жоқ
- Токтың максималды ажыратқыштарын реттеу: жоқ
- Ағытқыштардың түрі: жылулық және электромагниттік
- Номиналды оқшаулау кернеуі Ui (V): 690
- Номиналды импульстік кернеу Uimp (кВ): 6
- Номиналды жұмыс Ics-тің ең үлкен ажырату қабілеті (% Icu): 100
- Номиналды үздіксіз ток Iu (А): 250
- 690AC (кА) кезінде айнымалы токтың шекті коммутациялық мүмкіндігі: 18
- 400АС (кА) кезіндегі айнымалы токтың шекті коммутациялық мүмкіндігі: 40
- Айырғыштың жұмыс тогының параметрлері IR (А): 250
- Ағытпаның лездік іске қосылуының ток бойынша параметрлері Ii (А): 2500
Монтаждау сипаттамалары
- Бекіту (монтаждау) тәсілі: бұранда
- Сыртқы өткізгіштерді жалғау: алдыңғы
- Макс. қосылатын сымдардың қимасы (мм2): 185
- Қосымша құрылғыларды өздігінен қосу мүмкіндігі: жоқ
- Орнату тәсілі: панельде бекіткіші бар стационарлық
- Макс. қосылатын мыс шиналарының қимасы (мм): 4х30
- Қосылатын өткізгіштердің түрі: шина/сым
Пайдалану сипаттамалары
- Климаттық орындалуы және орналастыру санаты: УХЛ3
- Қорғау дәрежесі (IP): IP20
- Жұмыс температурасының диапазоны (С): -60°С-тан +40°С-қа дейін
- Пайдаланудың кепілді мерзімі (жыл): 5
Қосымша мүмкіндіктер
- Ресейлік стандарт (МЕМСТ, ТУ): МЕМСТ Р 50030.2, ТУ3422-037-05758109-2011
- Қосымша жабдық: №1 қысқыштар жинағы; терминал қақпағы
- Қосымша ағытпа: Жоқ
- Қосалқы дабыл контактілерінің болуы: жоқ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | КЭАЗ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Минималды жұмыс температурасы | -50 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 80 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 690 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 40000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 130 мм |
| Биіктігі | 175 мм |
| Ені | 112 мм |
- Бағасы: 36 499,68 ₸

