Кернеу релесі RESI9 63А 1P+N 230В SE

38 690,82 ₸
- Бар
- Коды:R9A12663
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сипаттамасы
Resi9 - Schneider Electric ұсынған тұрғын үйлер мен қоғамдық ғимараттарға арналған модульдік жабдықтардың жаңа сериясы
Resi9 сериясының маңызды ерекшелігі 6000А максималды ажырату қабілетінің болуы болып табылады.
Құрылымдық ерекшеліктері
Resi9 құрылғылары жоғары баға сегментінің жабдықтарына сәйкес келетін сапаны, сенімділікті және пайдаланудың қарапайымдылығын қамтамасыз ететін оңтайлы баға сегментіне жатады. Біз Resi9 модульдік жабдықтарының жаңа желісінде ескеруге тырысқан көптеген шолуларды мұқият жинап, пысықтап жатырмыз :
- Үйіңіздегі қорғаныстың максималды деңгейін және кез келген басқару сценарийін жүзеге асыруға арналған жабдықтың кең ауқымы
- Сенімділікті қамтамасыз ету үшін ең жоғары сапаны бақылау, оған күмәнданудың қажеті жоқ
- Енді сіз екі түрлі Schneider Electric сериялы құрылғыларды бір қалқанға біріктіре аласыз және сыртқы түрі бұзылмайды - Resi9 және Acti9 барлығы бірдей ақ стильде жасалған
Артықшылықтары
- Барлық автоматты ажыратқыштардың номиналды ажырату қабілеті – 6000А
- Үш типті электромеханикалық және электронды ВДТ және АВДТ үлкен ассортименті: айнымалы ток, А және А-С
- Автоматты ажыратқыштардағы лездік коммутация механизмі
- DIN-рельске бекітуге арналған қос құлыптар
- Кернеу релелерінің, контакторлардың және импульстік релелердің серияда болуы
- Resi9 модульдік жабдықтары Еуропадағы Schneider Electric зауыттарында шығарылады.
Қолдану нұсқалары
Resi9 модульдік жабдықтар сериясы тұрғын үй құрылысы мен шағын бизнеске арналған
| Серия | Resi9 |
|---|---|
| Өнім түрі | Кернеуді бақылау релесі |
| Өнім немесе компонент түрі | Кернеуді бақылау релесі |
| Номиналды кернеу (Ue) | 230 Жол. ток 50 Гц |
|---|---|
| [Ie] номиналды жұмыс тогы | 63 A |
| Полюстердің сипаттамасы | 2P |
| Ажырату кернеуінің шегі | Максималды кернеуді қорғау: 265 В Минималды кернеуді қорғау: 50...160 В |
| Кернеудің қалпына келу шегі | Асқын кернеу 253 В Минималды кернеу 195 В |
| Қайта қосуды кідірту | Автоматты қалпына келтіру 25...35 s |
| Байланыс түрі | 1 Н.О. |
| Номиналды оқшаулау кернеуі | 400 миль Айнымалы ток 50 Гц |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 230 В Айнымалы ток 50 Гц |
| [Up] номиналды импульске төзімді | 4 шаршы метр |
| Жергілікті индикация | Индикатор жасыл: Жұмыс Индикатор қызыл жылдам жыпылықтайды: Шамадан тыс кернеу Индикатор қызыл Баяу жыпылықтайды: Төмен кернеу |
| Бұйымның барынша тозуы | 4 VA |
| Монтаждауды орындау | Ілмектермен |
| Монтаждау тәсілі | DIN-рейка |
| Өнім серияларының үйлесімділігі | Resi9 |
| Қадам 9 мм | 4 |
| Биіктігі | 84,8 mm |
| Ені | 36 mm |
| Тереңдігі | 68 mm |
| Түсі | Сұр (RAL 7035) |
| Механикалық тозуға төзімділік | 12000 циклдар |
| Электрлік тозуға төзімділік | 10000 циклдар |
| Қосылымдар – терминалдар | Туннель түріндегі терминалдар (Төменгі қосылым) 1...35 мм2 қатты Туннель типті терминалдар (Төменгі қосылым) 1...25 mm2 икемді |
| Қатайту сәті | Қуат терминалдары: 3,5 Н·м Жоғарғы немесе төменгі |
| Сапа белгілері | EAC UA TR |
|---|---|
| IP қорғау дәрежесі | IP20 IEC 60529 сәйкес IP40 (беткі тақта) IEC 60529 стандартына сәйкес |
| Теңіз деңгейінен биіктік | 2000 м |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы | -5…40 °C |
| Сақтау кезіндегі қоршаған ортаның температурасы | -40…80 °C |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| Ажыратылатын түйіспе саны | 1 д. (дана) |
| Жабылатын контактілер саны | 1 д. (дана) |
| Корпус материалы | Пластик |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 35 шаршы мм |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 60 град. |
| Көрсеткіш | Жарық |
| Фазаның жоғалуын бақылау | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Фазалар саны | 1 |
| Номиналды ток | 63 А |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230 В |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Минималды іске қосу кернеуі | 50 В |
| Максималды іске қосу кернеуі | 265 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 36 мм |
- Бағасы: 38 690,82 ₸

