Пластикалық қалқан кіріктірілетін Practibox S 72 модульдер (4х18) ақ есік Legrand

63 187,74 ₸
- Бар
- Коды:137549
Practibox S сериялы пластикалық қалқан модульдік жабдықты орнатуға арналған.
Қалқанның беткі панелі кез келген интерьерге мінсіз үйлеседі, өйткені оның кез келген текстурасы бар қабырғаларға жарамды өткір жиектері жоқ жұмсақ дөңгелектелген пішіндері бар.
Practibox S сериясының заманауи технологиялық дизайны беделді халықаралық сыйлыққа ие болды.
Қайтымды беткі панельдің арқасында қалқанды оңға немесе солға ашылатын есікпен орнатуға болады.
Бұл ретте есіктің ашылу бұрышы 180° құрайды, бұл оған қызмет көрсетуді барынша жеңілдетеді.
Practibox S қалқаны орнатуға және орнатуға толығымен дайын: бейтарап және жерге тұйықталған шиналар, таңбалау жапсырмалары, сондай-ақ бос орындарға арналған тығындар кіреді.
Қалқанның DIN рельстері арасында (арақашықтық 150 мм), сондай-ақ олардың артында және корпустың бүйірлерінде сымдарды өткізуге жеткілікті орны бар.
ДИН-рейкалары бар алмалы-салмалы шасси қалқаның сыртында жабдықты алдын ала сымдауды орындауға мүмкіндік береді.
Кабельдерді немесе құбырларды тікелей енгізу үшін шкафтың периметрі бойынша кесілген тесіктер.
Қорғаныс қақпағы қаптамадан кесіліп, тауашада бекітілгенде және цемент ерітіндісімен толтырылған кезде корпустың ластануын болдырмайды.
Practibox S қалқаны ресейлік және еуропалық стандарттардың талаптарына сәйкес келеді.
Сипаттамалары |
|
| Қатардағы модульдер саны | 18 |
| Мөлдір қағазбен (жарық өткізгіш.) есікпен/қақпақпен | Жоқ |
| Құлыппен | Жоқ |
| Корпус түсінің нөмірі RAL | 9 003 |
| Cover model (*) | Ойығы бар (-лар) |
| Шығарылған елі | Польша |
| Қорғау дәрежесі, IP | 40 |
| Біз қайда орнатамыз | Кіріктірілген |
| Қатарлар саны | 4 |
| Қорғау дәрежесі (IP) | IP40 |
| Толық сыйымдылық, мод. | 72 |
| Есік түрі | Иілген есік |
| Бокстың/қалқанның түсі | Ақ |
| Есіктің түсі | Ақ |
| Бокстар мен қалқандарға арналған аксессуарлар | Қалқандар |
| Бокстың/қалқанның/раманың материалы | Пластик |
| Модульдер саны | 72 |
| Модульдік ені (модульдік қашықтықтардың жалпы саны) | 18 |
| Корпус материалы | Пластик |
| DIN-рейка | Иә |
| Ішкі тереңдік | 72 |
| Кеңейту мүмкіндігі | Иә |
| ОӘК-орындау (электромагниттік үйлесімділік) | Жоқ |
| Қақпақ түрі (сыртқы) | Қақпақ |
| Қатарлар саны | 4 |
| Орнату тереңдігі (ендірілген.) | 72 |
| Монтаждық платамен/панелімен | Жоқ |
| Тереңдігі | 103 |
| Биіктігі__ | 765 |
| Ені | 436 |
| Түсі | Ақ |
| Монтаждау тәсілі | Жасырын орнату |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Schneider Electric |
| Өндіруші ел | Италия |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Электр монтаждау боксы |
| Құрылыс | Жиналмалы-жиылмалы |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Аспалы |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Номиналды ток | 63 А |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 270 мм |
| Тереңдігі | 102 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 480 мм |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 3 |
| Модульдер саны | 36 |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы, Шкафтың қақпағы арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Ақ |
| Шкафты жеткізу | Жиналған түрінде |
- Бағасы: 63 187,74 ₸


