Ұсатқыштың басқару қорабы ПУ-ДКР-3 50А 18кВт 4,5кА 400В IP54 старттық жұлдызша. авторсыз қайтымды емес.реж.

130 300 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU4-PUDKR-3-03
Жіберу 06 сәуір 2026ПУ-ДКР-03 типті ұсату қондырғысына арналған басқару қорабы қуаты 18 кВТ-қа дейінгі тиін торы бар асинхронды электр қозғалтқышын жергілікті немесе қашықтан басқаруға арналған, ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді және қайталанатын-қысқа мерзімді режимдерде жұмыс істейді.
ПУ-ДКР-03 басқару жәшігі ылғалдылығы жоғары бөлмелерде қолданылады және IP54 қорғаныс дәрежесімен дайындалады.
Жәшік белгіленуіне және типтік индексіне байланысты жинақталады: автоматты ажыратқыштармен, контакторлармен, жылу релелерімен, жарық сигналдық арматурамен және басқару аппаратурасымен - ажыратқыштар.
Негізгі тізбектің номиналды кернеуі – 400 В. Басқару тізбегінің номиналды кернеуі – 230 В.
Жиынтықтың сипаттамасы
Құрылымдық жағынан жәшік аспалы корпуста шығарылады ШМП-2-0 (500х400х220мм) У2 IP54 IEK;
Кіріспе мыс кабельдің ұсынылатын қимасы 5х16 мм артық емес;
Бастау үшін жұлдыз режимінен үшбұрыш режиміне ауысу уақытын орнату керек!
Белгіленген нүкте қойылады Жұлдыз-үшбұрышты ұшыру релесі ORT 400В АС IEK (немесе соған ұқсас)
Электр қозғалтқышты іске қосу схемасы:
- "жұлдыз" жеңіл режимде іске қосу
- белгіленген нүктеге сәйкес уақытты есептеу
- "үшбұрыш" негізгі режиміне ауысу
Кіріспе аппарат:
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 50А 4.5кА D IEK күштік тізбекті қорғау
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 1Р 2А 4.5кА В KARAT IEK басқару тізбегін қорғау
Күштік бөлік
- режимдерді ауыстыру контакторларда орындалды КМИ-35012 50А 230В/АС3 1НО 1НЗ IEK;
- электр қозғалтқышты қорғау РТИ-3357 электро-жылулық реле 37-50А IEK;
Басқару және индикация панелі (жәшіктің есігінде)
- Сигналдық ақ шам HL1 "ЖҰМЫСҚА ДАЙЫН";
- Қызыл сигналдық шам HL2 "ЖҰМЫС";
- "Саңырауқұлақ" батырмасы "АПАТТЫҚ ТОҚТАТУ";
- "БАСТАУ-ТОҚТАТУ" батырмасы;
Барлық ток өткізгіштер мен мыс шиналар МЕМСТ;
Жиынтықта N/PE кететін шиналар;
Кабельді тығыздамалар жиынтықта;
Қосылымдар үшін кіріс және шығыс терминалдары қарастырылған;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Сертификатталған зауыттық корпустар және олардың коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда заманауи шешімдер мен сенімді және пайдалануға ыңғайлы аппаратура қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Аспалы |
| Басқарылатын қозғалтқыштың түрі | Қайтымды емес қозғалтқыштарды басқару |
| Биіктігі, мм | 1200 |
| Тереңдігі, мм | 300 |
| Қорғау | Қуатты автоматты ажыратқыш |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ2 |
| Фазалар саны | 3 |
| Фидерлер саны | Бір фидерлі, автоматты режимге ауыстырғышсыз |
| Құрылымдық ерекшеліктері | Әрбір фидерге арналған автоматты ажыратқыш |
| Корпус материалы | Болат |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Номин құл кернеу, Жылы | 400 |
| Қалқанның номиналды тогы, А | 220 |
| Номин жиілігі, Гц | 50 |
| Мөлдір қақпақпен | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Ені, мм | 700 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 50 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Өндіруші | IEK |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 500 мм |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -35 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Электр қозғалтқышты басқару қорабы |
- Бағасы: 130 300 ₸


