Күй контактісі X47 IEK DIN рельсіндегі жаңа серия

2 066 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MVA01D-KS-1
Жіберу 13 сәуір 2026Сипаттамасы
Күй контактісі КС47 және күй контактісі (авариялық) КСВ47 технологиялық процестерді автоматтандыру немесе нақты объектілерді қорғау жүйелеріндегі ВА47-29 және ВА47-100 автоматты ажыратқыштарының жай-күйі туралы ақпарат алу үшін қолданылады.
КС47 автоматты ажыратқыштың күй контактісі функциясын орындайды: қосулы – өшірулі. X47 контактілерінің ауысуы коммутатордың басқару тұтқасы бекітілген күйде ұсталса да орын алады.
КСВ47 взвод механизмінің жағдайын ВА47 сигнализациялау функциясын орындайды. Модульді ВА47 механизмімен байланыстырғаннан кейін, басқару тұтқасын бірінші рет соққанда, осы күйде қалған контактілер ВА47 қолмен ажыратылған кезде де ауыстырылады. Контактілерді ауыстыру коммутатор асқын токтардан (шамадан тыс жүктеме немесе қысқа тұйықталу) іске қосылғанда ғана орын алады. Модульдің жоғарғы жағында платформа қарастырылған, оны басқан кезде механизм мәжбүрлі түрде қалпына келтіріледі және контактілер ауыстырылады.
Артықшылықтары
- ВА47-29 және ВА47-100 автоматты ажыратқыштарына бұрандасыз бекіту.
Техникалық сипаттамалар
| Функционал мақсаты немесе қолданылуы | Байланыс күйлері |
| Ашық контактілер нормаларының саны | 1 |
| Қалыпты тұйықталған контактілер саны | 1 |
| Ауыстырылатын контактілер саны | 1 |
| Монтаждау түрі | DIN-рейкада (DRA) |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Қосылу түрі | Бұрандалы қосылыс |
| Кіріс кабелінің ең үлкен қимасы, мм2 | 2,5 |
| Токтың өзгеру желісіндегі номиналды кернеу 50 Гц, В | 230 |
| Тұрақты токтың номиналды кернеуі - DC, В | 110 |
| Іске қосу индикаторы | Жоқ |
| Модульдік қашықтықтар саны бойынша ені | 0,5 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус материалы | Пластик |
| Сымның максималды қимасы | 2.5 кв. мм |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Орнату түрі | Корпусқа |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Жабдық түрі | Байланыс күйлері |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 110 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 9 мм |
- Бағасы: 2 066 ₸

