Контактор NXC-40 40A 380В/АС3 1НО+1НЗ 50Гц (CHINT) 836779

17 571,96 ₸
- Бар
- Коды:836779
NXC сериялы контакторлар жиілігі 50/60Гц, кернеуі 690В дейінгі және номиналды тогы 630А дейінгі айнымалы ток желілерінде қозғалтқышты жиі іске қосу және басқару үшін пайдалануға арналған. Тізбектерді шамадан тыс жүктеме токтарынан қорғау үшін контакторларды сәйкес жылу релесімен біріктіруге болады.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- 2 есе ықшамды
- контактілердің механикалық тозуға төзімділігі 12 миллион циклге дейін
- ажыратусыз катушканың жұмыс кернеуінің диапазоны 70...120% Ue
- сипаттамаларын нашарлатпай пайдалану температурасы -35...+70 ˚C
Сипаттамалары
Санат:
Басқару катушкасының ток түрі:
AC
Биіктігі, мм:
129
Ені, мм:
77
Макс. қосылатын кабель қимасы, мм:
16
Тереңдігі, мм:
118
Қуат тізбегінің қосылу түрі:
бұрандалы қосылыс
Кепілдік мерзімі, жыл:
5
Реленің болуы:
Жоқ
Өлшем бірлігі:
дана
Бекіту:
бұранда мен ысырма
НЗ байланыстарының саны:
1
Салмағы, кг.:
1.07
Монтаждау тәсілі:
DIN-рейка немесе монтаждық плата
Электр қозғалтқышының номиналды қуаты, кВТ:
18.5
Климаттық орындалуы:
ӨХЛ3
Көлемі, м3:
0.00178
Номиналды ток, А:
40
Бренд:
CHINT
Қорғау дәрежесі, IP:
20
СЭҚ ТН коды:
8536490000
Қызмет ету мерзімі, жыл:
15
Пайдалану температурасы:
-35 +70°C
Қосылу түрі:
бұрандалардың көмегімен
Полюстер саны:
3
Қуат контактілерінің саны БІРАҚ:
3
Байланыстар саны БІРАҚ:
1
Контактордың түрі:
магнитті
Басқару катушкасының кернеуі, В:
380
Шығарылған елі:
ҚЫТАЙ

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint Electrics |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Контактор түрі | Реверсивті емес |
| Фазалар саны | 3 |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Катушканың номиналды кернеуі | 400 В |
| Басқару тогының түрі | Айнымалы |
| Номиналды ток | 40 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Максималды қуат | 18.5 кВт |
| Жабылатын контактілер саны | 1 д. (дана) |
| Ажыратылатын түйіспе саны | 1 д. (дана) |
| Қосымша байланыстар | Иә |
| Қоршаған ортаның минималды температурасы | -35 град. |
| Қоршаған ортаның максималды температурасы | 70 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Байланыстар түрі | 4NO+1NC |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 90 мм |
| Биіктігі | 75 мм |
| Ені | 46 мм |
- Бағасы: 17 571,96 ₸

