Екі кірісті АБҚ бар кіріспе шкаф ВРУ1-17-85А 125А 25кА 400В IP31 контакторлары

369 755 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:VRUA-11785-A-01
Жіберу 06 сәуір 2026ВРУ1-17 кіріспе панельдері жиілігі 50 Гц үш фазалы айнымалы токтың жерге тұйықталған бейтарабы бар 400/230 В желілерінде электр энергиясын қабылдауға және есепке алуға, сондай-ақ шамадан тыс жүктемелерден және шығатын желілердің қысқа тұйықталуынан қорғауға арналған.
Әртүрлі салаларда қолданылады, соның ішінде:
- Тұрғын ғимараттар - көп пәтерлі үйлер мен жеке тұрғын үйлерде электр энергиясын тарату үшін қолданылады.
- Қоғамдық ғимараттар мен құрылыстар - мектептер, ауруханалар және әкімшілік ғимараттар сияқты мекемелерде қолданылады.
- Сауда және кеңсе үй-жайлары - дүкендерді, кеңселерді және басқа да коммерциялық нысандарды электр қуатымен қамтамасыз ету үшін қолданылады.
- Өнеркәсіптік кәсіпорындар - өндірістік алаңдарда электр энергиясын тарату үшін.
АСУ екі кірісті - бір тұтынушыны электрмен жабдықтау схемасы бар АДБ жүйесімен жабдықталған.
АВР автоматты режимде жұмыс істейді.
Бұл АДБ жүйесі тұтынушылардың бір тобын электрмен жабдықтаудың екі тәуелсіз көзінен үздіксіз электрмен жабдықтауды қамтамасыз етеді: негізгі және резервтік.
Электрмен жабдықтаудың үздіксіздігіне негізгі кірістегі электр желісінің параметрлерінде жол берілмейтін ауытқулар болған жағдайда тұтынушыларды электрмен жабдықтаудың негізгі көзінен резервтік көзге ауыстыру арқылы қол жеткізіледі.
Желі параметрлері қалпына келтірілгенде кері ауысу автоматты түрде орындалады.
Жиынтықтың сипаттамасы
ҚБ едендік металл корпуста құрастырылады ШМП-16.6.4-0 (1600х600х400мм) УХЛ3 IP31 ИК;
Кіріспе мыс кабельдің ұсынылатын қимасы 5х120 мм артық емес;
ҚТҚ іске қосу үшін КВ1 және КВ2 фазаларын бақылау релесінде кернеу параметрін орнату қажет;
Кіріспе аппарат:
- Автоматты ажыратқыш ВА88-32 3Р 125А 25кА MASTER IEK 2 дана
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 6А 4.5кА В KARAT IEK 2шт (басқару тізбегін қорғау)
Күштік бөлік
- Кірістерді ауыстыру: контактор КТИ-5150 150А 400В/АС3 1NO катушка 230В IEK 2шт
- Ток өткізгіштер ПВ3 1х35мм мыс МЕМСТ;
- "Нөл-жер" шиналары жиынтықта;
Басқару және индикация панелі (шкафтың есігінде)
- Қызыл сигналдық шам HL1 "НЕГІЗГІ ЕНГІЗУ ЖҰМЫСЫ";
- Сары сигналдық шам HL2 "ЖҰМЫС РЕЗЕРВІ";
АДБ басқару
- Фазаны бақылау релесі ORF-08D 3 фазалы 2 істікшелі 127-265В айнымалы ток бейтарап басқарумен ONI 2 дана
- Жарық диодты және ONI сынақ түймесі бар ORM-1 4C 220В айнымалы ток интерфейс релесі 1 дана
- Мыс МЕМСТ басқару тізбектерінің өткізгіштері;
Электр энергиясын есепке алу бөлімі
- Ток трансформаторы ТТИ-А 125/5А 5ВА класс 0.5 IEK 3шт;
- Есепке алу аспабына арналған орын 400В 5-7.5А 1шт;
Қосылымдар үшін кіріс және шығыс терминалдары қарастырылған;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Есепке алу аспабы жиынтықтау құнына кірмейді!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 125 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 25 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Автоматты |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Ауыстыру уақыты | 1 сек |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | АДБ-мен өтірік айту |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Электрлік сипаттамалары | |
| Трансформатор түрі | өлшеу |
- Бағасы: 369 755 ₸







