Тарату шкафы ВРУ8504 3Р-116-1904 125А 6/4.5кА 400/230В IP31 IEK

375 831 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:VRUS-35116-1108D2V2D-01
Жіберу 06 сәуір 2026ВРУ8504 тарату панельдері электр энергетикасы мен құрылыста кеңінен қолданылады.
Кернеуі 400/230 В, жиілігі 50 Гц үш фазалы айнымалы токты тұйық жерге тұйықталған бейтараппен қабылдауға және таратуға, топтық желілерді шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулардан, сондай-ақ электр желілерін сирек іске қосу және өшіру кезінде қорғауға арналған.
Тарату панельдерінде автоматты сөндіргіштерді, электромагниттік стартерлерді және қорғаныс сөндіргіштерін (ҚҚҚ) орнату қарастырылған.
Есепке алу бөлімшесі бар тарату панельдерінде қосымша ток трансформаторлары мен үш фазалы есептегіш орнатылады.
Оларды пайдаланудың негізгі салалары:
- Азаматтық құрылыс: ВРУ8504 электр энергиясын тарату үшін көпқабатты тұрғын үйлерге орнатылады.
- Өнеркәсіптік объектілер: ВРУ8504 панельдері өнеркәсіптік кәсіпорындарда электр энергиясын қабылдау және тарату үшін қолданылады.
Жиынтықтың сипаттамасы
ҚБ едендік металл корпуста құрастырылады ШМП-16.6.4-0 (1600х600х400мм) УХЛ3 IP31 ИК;
Кіріспе мыс кабельдің ұсынылатын қимасы 5х50 мм артық емес;
Кіріспе аппарат:
- көзделмеген
Тарату секциясы
- Автоматты ажыратқыш диф. ток АВДТ32 30мА түрі A KARAT IEK 18 дана;
- Автоматты ажыратқыш диф. ток АВДТ34 C50 30мА IEK 2 дана;
- Автоматты ажыратқыш ВА47-60M 3Р 25А 6кА С KARAT IEK + РН 47-60М 1 дана;
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 1Р 4.5кА В KARAT IEK 8 дана;
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 1Р 4.5кА С KARAT IEK 1 дана;
- Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 4.5кА В KARAT IEK 1 дана;
- ОПР-01 фотореле 1 істікшелі 230В айнымалы ток қашықтағы сенсоры бар (жарықтандыруды басқару) 1 дана;
- Контактор КМИ-11810 18А 230В/АС3 1NO IEK (жарықтандыруды басқару) 1 дана;
- Ескерту шамы ЛС-47 модульді қызыл неон IEK (фотореле жұмысы) 1 дана;
- Тоқ өткізгіш мыс өткізгіштер МЕМСТ;
- Ток жүргізуші Алюминий шинасы АД 31Т 3х30 МЕМСТ;
- "Нөл-жер" шиналары жиынтықта;
Қосылымдар үшін кіріс және шығыс терминалдары қарастырылған;
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 125 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 35 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 6 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 19 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 4 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 375 831 ₸

