Сыртқы жарықтандыруды басқару панелі ШУНО9601-3474-1200 25А 6/4,5кА 400/230В IP31 фотореле/таймер/жергілікті/дистр.

165 990 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHUNO-96013474
Жіберу 06 сәуір 2026ШУНО сыртқы жарықтандыруды басқару панельдері жарықтандыру желілерін және өндірістік ғимараттарды, құрылыстарды, кез келген жарықтандыру көздері бар кез келген объектілердің аумақтарын жарықтандыру желілерін және қондырғыларын автоматты, жергілікті, қолмен немесе қашықтан (диспетчерлік пункттен) басқаруға арналған.
ШУНО9602-3474-04 үлкен функционалдық мүмкіндіктерге ие және мыналарды қамтамасыз етеді:
- жарықтандырудың белгіленген деңгейіне жеткенде жарықтандыру қондырғысын фотодатчик сигналынан қосу және ажырату;
- жәшіктің есігіне орнатылған түймелермен жергілікті қосу және өшіру;
- диспетчерлік пункттен немесе өзге үй-жайдан қашықтықтан басқару;
Жиынтықтың сипаттамасы
Мыс кіріс кабелінің ұсынылатын қимасы 4 мм-ге дейін
Кіріспе аппарат: Автоматты ажыратқыш 3Р 25А 6кА С
Корпус металл ШМП-6.6.2-0 (600х600х250мм) УХЛ3 IP31 IEK
ЯУО сезімталдықты реттейтін фоторелемен жабдықталған (датчик жиынтықта)
Фото датчик ЯУО корпусына шығарылды.
Берілген бағдарламалар бойынша жарықтандыруды басқаруға арналған таймер.
ШУНО қашықтан басқаруды қосуға арналған терминалдармен жабдықталған
Барлық ток өткізгіштер мыстан жасалған МЕМСТ.
Жиынтықта 4 шығатын топ 400В: автоматты ажыратқыш 3Р 10А 4.5кА
Жиынтықта кететіндерге арналған N/PE шиналары.
Кабельдік тығыздамалар жиынтықта.
Бізбен жұмыс істеудің артықшылықтары сіз үшін
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
Жұмыс сипаттамасы
ШУНО автоматты және қолмен (жергілікті) басқарумен екі режимде жұмыс істейді. Бұл режимдер ауыстырып қосқыш (SA1) арқылы таңдалады.
Ажыратқыштың (SA1) "Автоматты" күйінде жарықтандыру қондырғысын қосу және ажырату фотодатчиктен (KL) және бағдарламалаушыдан (КТ) жүзеге асырылады.
Сигналдық шам (HLG) "Қосулы", жарықтандырудың электр тізбегін қосу үшін жарық сигнализациясы үшін қызмет етеді.
ШУНО-ны жергілікті басқару үшін қосқышты (SA1) "Жергілікті" күйіне ауыстыру қажет.
"Старт" (SB2), "Стоп" (SB1) батырмалары жарықтандыру қондырғысын қолмен режимде жедел басқару үшін қолданылады.
ШУНО бұйымының автоматты режимде жұмыс істеуі үшін бағдарламалаушыны (КТ) тұтынушыға қажетті жарықтандыру қондырғысының уақытша жұмыс режиміне орнату қажет.
Схеманы автоматты режимде іске қоспас бұрын, басқарылатын жарықтандыру аймағында фото сенсорды (KL) орнату керек.
Спорт алаңдарын (футбол, ойын және баскетбол алаңдары) жарықтандыруға арналған шамдарды басқару "Іске қосу" (SB4.1, SB6.1), "Тоқтату" (SB3.1, SB5) электр панелінің түймелерінде жергілікті түрде жүзеге асырылады.1) және жаттықтырушыда "Бастау" (SB4.2, SB6.2), "Тоқтату" (SB3.2, SB5) түймелері бар.2) жарықтандыру қондырғыларын қолмен режимде жедел басқару үшін.
Жұмыс режимдерін қосу және баптауды білікті мамандар орындауы керек.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint Electrics |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 25 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 6 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 12 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 4 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Қалқанның түрі | ЯУО9602 фотореле |
| Жабдық түрі | Жарықтандыруды басқару қорабы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 600 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 165 990 ₸










