Электр қозғалтқышының басқару қорабы Я5113-3574 32А 12кВт 4,5кА 400В IP31 қайтымды емес авто.режим конт.жай-күйлер

71 880 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YA50-51133574-01
Жіберу 04 сәуір 2026Я5000 типті басқару қораптары қуаты 75 кВТ-қа дейінгі тиін торы бар, ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді және қайталанатын-қысқа мерзімді режимдерде жұмыс істейтін индукциялық электр қозғалтқыштарын жергілікті, қашықтықтан және автоматты басқаруға арналған.
Басқару жәшіктері монтаждық панелі бар металл шкафтарға орнатылады.
Жәшіктер белгіленуіне және үлгілік индексіне байланысты жинақталады: автоматты ажыратқыштармен, контакторлармен, жылу релелерімен, жарық сигналдық арматурамен және басқару аппаратурасымен (түймелермен, ажыратқыштармен). Негізгі тізбектің номиналды кернеуі – 400 В. Басқару тізбегінің номиналды кернеуі – 230 В.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Al/Cu) | кіріспе аппаратқа 25 мм-ге дейін | 3 |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (Al/Cu) |
КВИ-10мм2 көк IEK бұрандалы терминал Жиынтық қысқыш ЗНИ-10PEN 10мм2 (JXB-жер) IEK |
1 1 |
| Аспалы корпус (габариттері) |
Корпус металл ШМП-2-0 (500х400х220мм) УХЛ3 IP31 IEK |
1 |
| Кабельді жеткізу | төменгі, кабельдік тығыздамалар жиынтықта | 1 |
|
Жұмыс режимдері - автоматты - қолмен |
230В АС қашықтықтан басқару сигналы Бет панеліндегі бастау-тоқтату батырмалары |
|
| Кіріспе аппарат |
Автоматты ажыратқыш ВА47-29 3Р 40А 4.5кА D IEK Байланыс күйлері |
1 1 |
|
Коммутация аппараттары және электр қозғалтқышты қорғау |
Контактор КМИ-34012 40А 230В/АС3 1NO;1NC IEK РТИ-2355 электро-жылулық реле 28-36А IEK |
1 1 |
| Электр қозғалтқышты қосу қысқыштары | Жиынтық қысқыш ЗНИ-10мм2 (ЈХВ50А) сұр IEK | 3 |
| Индикация | шам қызыл "ЖҰМЫС" | 1 |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ |
Қосылу схемасы

| Негізгі | |
|---|---|
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 32 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 5 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Қысқа мерзімді, Қайта-қысқа мерзімді, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Электр қозғалтқышты басқару қорабы |
| Қалқанның түрі | Я5113 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 500 мм |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -20 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 71 880 ₸

