Автоматты ажыратқыш ВА88-33 3Р 50А 35кА IEK

28 660 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SVA20-3-0050
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ВА88 автоматты ажыратқыштары қалыпты режимде ток өткізуге және қысқа тұйықталу, шамадан тыс жүктеме, кернеудің рұқсат етілмеген төмендеуі кезінде токты өшіруге, сондай-ақ электр тізбектерінің учаскелерін жедел қосуға және өшіруге арналған және номиналды жұмыс кернеуі 400 В дейінгі электр қондырғыларында және номиналды токтарда жұмыс істеуге арналған. 12,5-тен 1600 А-ға дейін. МЕМСТ Р 50030.2 талаптарына сәйкес келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Корпус материалы | Пластик |
| IP қорғау дәрежесі | 30 |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Салмақ | 1.18 кг |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 50 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 25000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 92 мм |
| Биіктігі | 120 мм |
| Ені | 90 мм |
- Бағасы: 28 660 ₸

